• جمعه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-585-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

تحقق انتظارات عمومی موجب افزایش نشاط اجتماعی می‌شود


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان، برآورده شدن انتظارات عمومی را موجب افزایش نشاط اجتماعی و امیدواری در جامعه عنوان کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، سیدبیوک موسوی در دومین جلسه ستاد انتخابات استان افزود: مردم به این دولت رای داده‌اند و بی‌تردید انتظاراتی از دولت دارند که بخش قابل توجهی محقق شده و باقی انتظارات نیز باید عملیاتی شود که خوشبختانه در استان زنجان با تلاش‌ها و حمایت‌های مدیریت عالی استان از مجموعه مدیران، کارنامه قابل قبولی ارائه شده است.

 

وی، برگزاری انتخابات بی‌عیب و نقص را نیازمند هوشمندی و دقت از سوی عوامل اجرایی و نظارتی دانست و اظهار کرد: باید در انتخاب نیروها و عوامل اجرایی و نظارتی از افراد کاردان و توانمند استفاده شود.

 

رئیس ستاد انتخابات استان با تاکید بر اینکه انتخابات باید با توانمندی بالا مدیریت شود، افزود: خوشبختانه در ستاد انتخابات استان از نیروهای توانایی استفاده می‌شود که هر کدام در برگزاری چندین دوره انتخابات حضور موثر داشته‌اند، لذا باید حرمت و جایگاه هریک از آنان حفظ شود.

 

وی از فرمانداران و اعضای ستاد خواست تا تعامل و ارتباط مناسبی با نمایندگان مجلس، ائمه‌جمعه و افراد تاثیرگذار در سطح شهرستان‌ها داشته باشند و گفت: همه عوامل اجرایی و نظارتی باید رفاقت و دوستی را در کنار حفظ جایگاه و شأن وزارت کشور، سرلوحه کار خود قرار دهند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان اظهار کرد: از نظر تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز ستادها و شعبات شهرستانی، باید با در نظر داشتن محدودیت منابع اعتباری دولت، از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده شود تا برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم در استان و کشور را شاهد باشیم.

 

موسوی در ادامه، اقدامات انجام گرفته به‌ویژه در ماه‌های اخیر و به‌خصوص در حوزه اطلاع‌رسانی استان را مطلوب ارزیابی کرد و ضمن قدردانی از تلاش‌های روابط‌عمومی استانداری و صدا و سیمای مرکز زنجان در انعکاس سریع و پوشش مناسب اخبار و رویدادهای استان، خاطرنشان کرد: پیشرفت و سرعت کار در ارائه سیاست‌ها و تبیین دستاوردهای عملیاتی دولت، رشد چشم‌گیری داشته و با تعاملات و ارتباطات رسانه‌ای، انعکاس عملکرد در بدنه مجموعه استان بسیار مطلوب بوده و توانسته اقتدار و توانمندی دولت را به نمایش بگذارد.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه بیان پیشرفت و توسعه استان، افزایش امیدواری و نشاط در جامعه را در پی خواهد داشت، ادامه داد: سیاست‌ها و برنامه‌های عملیاتی دولت به‌ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی که از تاکیدات مقام معظم رهبری است، در استان زنجان به نحو شایسته‌ای محقق شده و پیش می‌رود.

 

موسوی، همه عوامل اجرایی را سربازان نظام برشمرد و با اشاره به اینکه باید سطح تحمل و مدارا را در استان بالا ببریم، گفت: بر این باور هستیم که در سطح استان، برخی از نیروهای خدمت‌گزار، آنچنان که شایسته است مورد توجه قرار نگرفته‌اند، افرادی که با حضور در جبهه‌های نبرد دفاع‌مقدس اگر به مقام شهادت می‌رسیدند شاید از ستارگان استان و کشور به‌شمار می‌آمدند و اکنون نیز اگر رشادت‌ها و دلیری آن‌ها بیان شود، ممکن است افسانه تلقی شود ولی نام و نشانی از آنان در رسانه‌ها وجود ندارد و متاسفانه در گمنامی به‌سر می‌برند که باید مورد توجه قرار گیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: