• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-7791-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده:

تابستان وقفه‌ای در ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزان ایجاد نمی‌کند


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: تابستان وقفه‌ای در ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزان ایجاد نمی‌کند.

 

علی اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: فرآیند آموزش به دانش‌آموزان در طول سال انجام شده و فصل تابستان وقفه‌ای در ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزان توسط آموزش و پرورش ایجاد نمی‌کند و در روزهای آتی آزمون کنکور برگزار خواهد شد که با توجه به اهمیتی که این مسئله برای دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان دارد.

 

این مسئول ادامه داد: با توجه به اهمیت کنکور اداره آموزش و پرورش شهرستان خدابنده برنامه‌های ویژه‌ای را برای دانش‌آموزان سال چهارمی در نظر گرفته است.

 

وی با اشاره به برگزاری امتحانات دانش‌آموزان سال سوم به صورت نهایی، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش کار خود را برای آمادگی دانش‌آموزان برای داشتن آزمونی موفق از سال سوم آغاز می‌کند و مشاوران و مربیان در مدارس حضور دارند تا دانش‌آموزان را برای ارائه راه‌های مناسب مطالعه و روش‌های تست‌زنی و آمادگی برای حضور در کنکور یاری کنند.

 

اسدی خاطرنشان کرد: بخشنامه هدایت تحصیلی به مدارس متوسطه اول و دوم ارسال شده است و همایش تخصصی ویژه مشاوران با موضوع هدایت تحصیلی نیز در شهرستان خدابنده برگزار می‌شود. همچنین جلسه توجیهی نیز برای اولیای دانش‌آموزان پایه‌های نهم و دهم در مدارس با حضور کارشناسان و مشاوران برگزار خواهد شد که این مهم در فرآیند تصمیم‌گیری در امر هدایت تحصیلی اهمیت بالایی را دارد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده یادآور شد: نظرخواهی از اولیا در دوره‌های برگزار شده مبنی بر نحوه انتخاب رشته تحصیلی فرزندان نیز مورد توجه قرار دارد و نیز کلاس‌های آموزشی - توجیهی برای دانش‌آموزان در انتخاب رشته مناسب برگزار خواهد شد و دانش‌آموزان در این کلاس‌ها حضور خواهند داشت.

 

وی تصریح کرد: اجرای طرح موضوع هدایت تحصیلی در شورای آموزش و پرورش شهرستان خدابنده عنوان شده و در این جلسه دستورالعمل‌های مربوطه و شیوه‌نامه‌های موجود تشریح و نظرات برای پیشبرد ارائه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: