• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-8091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره خبر داد:

تعمیرات اساسی تنها استخر خرم‌دره


معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: تعمیرات اساسی در تنها استخر شهرستان صورت می‌گیرد.

 

شاهپوررضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه تعمیرات اساسی در تنها استخر شهرستان خرم‌دره صورت می‌گیرد، اظهار کرد: با توجه به مشکلات به وجود آمده برای تنها استخر فعال شهرستان خرم‌دره بنا بود که اعتباری در حدود 200 میلیون ریال برای تعمیر و راه اندازی این استخر هزینه شود که با توجه به بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که مشکل استخر حادتر از این مقدار است.

 

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه در طول 16 سال گذشته تاسیسات استخر، لوله‌ها و اتصالات و دیگ‌ها و... از بین رفته‌اند، عنوان کرد: متاسفانه این استخر که تنها استخر شهرستان است با مشکل جدی مواجه است و با مقداری اعتبار که حکم مسکن دارد دردی دوا نمی‌شود

 

این مسئول با اشاره به اینکه با تلاش‌های صورت گرفته توسط فرماندار رفع کاستی‌های موجود که ارثیه‌ای از گذشتگان  است در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: با موافقت اداره کل ورزش و جوانان استان نوسازی کامل تاسیسات استخر شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

 

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه برای ابتدای کار مبلغی بالغ بر 1500 میلیون ریال اختصاص خواهد یافت، یادآور شد: با تعمیرات اساسی که در این استخر صورت خواهد گرفت استخر جان دوباره‌ای خواهد گرفت و کلیه تاسیسات موتورخانه اعم از الکترو موتورها، لوله‌ها و منبع‌های تصفیه خانه تعویض و نوسازی خواهد شد تا علاقمندان به شنا بتوانند از این ورزش لذت ببرند.

 

کاظمی با بیان اینکه به زودی قسمت‌های جدید سونا وجکوزی استخر یادگار امام(ره) شهرستان خرم‌دره نیز راه اندازی خواهد شد، تصریح کرد: اگر قرار بود در این استخر فقط تعمیر موقت صورت گیرد زمان اندکی لازم داشت ولی تاسیسات در طولانی مدت دوام نمی‌آورد لذا تعمیر اساسی استخر در دستور کار قرار گرفت تا اشتباهات گذشته که موجب تحمیل هزینه‌های اضافی می‌شود تکرار نگردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: