• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-7584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان عنوان‌کرد:

افزایش فرهنگ مالیاتی با اطلاع‌رسانی پررنگ در استان زنجان


مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: فرهنگ مالیاتی با اطلاع‌رسانی پررنگ در استان افزایش یافته است .

 

میرحیدر رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران طلایه‌داران جبهه آگاهی، چشم بینا و زبان گویای مردم هستند. خبرنگاران، تلاش‌گرانی هستند که بدون چشم‌داشت در مسیر اطلاع‌رسانی هرچه تمام‌تر به آحاد مردم حرکت می‌کنند و تحت هیچ شرایطی رسالت اصلی خود را که آگاهی‌بخشی است، فراموش نمی‌کنند .

 

این مسئول ادامه داد: اداره کل امور مالیاتی با طیف گسترده‌ای از شهروندان سر و کار دارد و در این میان، اطلاع‌رسانی نقش پررنگی برای گسترده‌تر شدن چتر خدمات‌رسانی ایفا می‌کند؛ در واقع هر چه خدمات اداره کل امور مالیاتی گسترده‌تر شود و هر چه جامعه بزرگ‌تری تحت پوشش امور مالیاتی قرار گیرد، به همان نسبت به جامعه‌ای مدرن و متمدن نزدیک‌تر هستیم و هر کس در هر جایگاهی که دارد، امنیت خاطر بیشتری خواهد داشت .

 

وی با تاکید بر این‌که تاثیر رسانه‌ها در شرایط کنونی کشور بر هیچ‌کس پوشیده نیست، افزود: رسانه‌ها شرایط اقتصادی و فرهنگی کشور را به رویت می‌کنند و می‌توانند با  ارائه اخبار منصفانه و نقد صحیح جامعه و مسئولان را در انجام امور همراهی کنند .

 

رضوی با بیان اینکه اداره کل امور مالیاتی همواره ارتباط خوبی با خبرگزاری ایسنا داشته، خاطرنشان کرد: فعالیت مستمر این خبرگزاری در راستای بهبود فرهنگ مالیاتی سبب بهبود بسیاری از شاخص‌ها در استان شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: