• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-8184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد:

اجرای طرح‌های سه‌گانه «کاج» در استان

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان گفت: در استان طرح‌های سه‌گانه «کاج» اجرا می‌شود.

محمدرضا یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: طرح‌های سه‌گانه «کاج» اجرا می‌شود و هدف اجرای طرح‌های کارانه اشتغال جوانان افزایش مهارت و اشتغال‌پذیری جوانان و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب و پایدار برای رفع مشکل جوانان جویای کار است.

این مسئول ادامه داد: اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار است و این طرح مانند طرح استاد شاگردی بوده و برای گروه سنی ۱۵ تا ۲۳ سال پیش‌بینی شده است.

وی تصریح کرد: طرح کارورزی برای افراد جویای کار ۲۳ تا ۳۵ ساله اجرا می‌شود و این طرح با محوریت اقتصاد فارغ‌التحصیلان دانشگاهی اجرایی می‌شود.

یوسفی خاطرنشان کرد: مشوق‌های بیمه‌ای کارفرمایی نیز در قالب پرداخت حق بیمه سهم کارفرما در قالب طرح‌های سه‌گانه کاج اجرایی می‌شود.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان، با اشاره به اینکه اقدامات استانی صورت گرفته در زمینه اجرای طرح‌های سه‌گانه کاج، یادآور شد: اطلا‌ع‌رسانی عمومی از طریق مصاحبه زنده تلویزیونی و رسانه‌های ارتباط جمعی از جمله اقدامات انجام گرفته و در این زمینه دستورالعمل طرح و تشکیل جلسات برای تشریح فرآیند اجرایی دستگاه‌های استانی انجام شده است.

وی تصریح کرد: تشکیل جلسات توجیهی با حضور واحدهای اداری و بخش خصوصی و تشکل‌های غیر‌دولتی توسط ادارات شھرستانی نیز در این مدت انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: