• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-6291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در آموزش و پرورش ابهر خبر داد:

30 مرداد؛ مهلت ثبت‌نام مجدد کتب درسی


معاون پشتیبانی آموزش و پرورش ابهر از مهلت ثبت‌نام مجدد کتب درسی پایه دوم تا ششم ابتدایی و پیش دانشگاهی تا 30 مرداد خبر داد .

 

مجید جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: آن دسته از دانش‌آموزانی که موفق به ثبت‌نام در سامانه فروش کتب درسی نشده‌اند، می‌توانند تا ۳۰ مردادماه به سامانه www.irtextbook.com مراجعه و سفارش خود را ثبت کنند .

 

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ابهر تصریح کرد: دانش‌آموزانی که اطلاعات آنها برای سال تحصیلی جاری در سامانه سناد، ثبت کامل شده باشد، می‌توانند نسبت به ثبت سفارش کتاب درسی اقدام کنند .

 

جعفری تاکید کرد: والدین دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی که دفترچه سنجش سلامت آنها تکمیل شده باشد و مدرسه پس از ثبت نتیجه سنجش اقدام به ثبت‌نام قطعی آنها در سامانه سناد کند، می‌توانند نسبت به ثبت کتب درسی دانش‌آموز خود اقدام کنند.

 

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ابهر تصریح کرد: دانش‌آموزان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و پیش دانشگاهی که در مهلت مقرر موفق به ثبت سفارش نشده‌اند به شرط ثبت‌نام در سامانه سناد برای سال تحصیلی جدید تا 30 مردادماه سالجاری فرصت دارند برای ثبت سفارش به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه کنند.

 

جعفری با بیان این که ثبت سفارش انفرادی و گروهی کتب پایه دهم و یازدهم فنی و حرفه‌ای و ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان از ۱۵ تیر شروع شده است، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان برای اصلاح سفارش کتب پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی نیز می‌توانند از طریق سامانه مربوط اقدام کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: