• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-8484-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

اجرای طرح‌های آمارگیری تفصیلی ارزش‌افزوده


معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: مرکز آمار ایران در راستای تهیه حساب‌های منطقه‌ای و ملی برای محاسبه ارزش‌افزوده اقدام به تهیه و اجرای طرح‌های آمارگیری کرد.


حسین امیدمقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مرکز آمار ایران در راستای اجرای وظایف قانونی خود در زمینه تهیه حساب‌های منطقه‌ای و ملی و به‌منظور محاسبه ارزش افزوده فعالیت‌های مختلف، اقدام به تهیه و اجرای طرح‌های آمارگیری تفضیلی می‌کند.


این مسئول ادامه داد: از جمله این طرح‌ها، طرح آمارگیری از بهره‌برداری‌های پرورش زنبور عسل کشور است که در سال 1396 اجرا می‌شود.


وی افزود: طرح آمارگیری از بهره‌برداری‌های پرورش زنبور عسل - 1396 از تاريخ 6 لغايت 29 شهریور به مدت 20 روز‌كاری به‌طور همزمان در همه استان‌های کشور اجرا می‌شود.


امیدمقدم خاطرنشان کرد:  اين طرح به صورت نمونه‌گیری است که اطلاعات بهره‌برداری‌ها از طریق مراجعه به آدرس محل سکونت بهره‌بردار یا آدرس دفتر مرکزی شرکت رسمی/ مؤسسه عمومی مندرج در فرم فهرست نمونه‌های استان جمع‌آوری می‌شود.


معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان، یادآور شد: اطلاعات طرح آمارگیری از بهره‌برداری‌های پرورش زنبور عسل در سطح استان برآورد خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: