• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-10691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای خواهران سمیه خرم‌دره تاکید کرد:

ضرورت همکاری کارفرمایان با طرح کارورزی


رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای خواهران سمیه خرم‌دره گفت: استقبال کارفرمایان از طرح کارورزی می‌تواند در موفقیت این طرح راهگشا باشد .


مینا عرب‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه طرح کارورزی می‌تواند نقطه عطفی در اشتغال و هدایت فارغ‌التحصیلان بیکار به بنگاه‌های اقتصادی و کارگاه‌های صنعتی باشد، اظهار کرد: خوشبختانه مراکز آموزش فنی وحرفه‌ای تمام توان و امکانات خود را در مسیر اجرای این طرح بسیج کرده‌اند تا در کنار سایر ارگان‌های ذی‌ربط اجرای این طرح با موفقیت به انجام رسد .


وی با اشاره به استقبال نه چندان خوب کارفرمایان از این طرح، تصریح کرد: در آسیب‌شناسی این طرح، عدم توجیه جویندگان کار از سویی و کارفرمایان از سوی دیگر، نقش مهمی ایفا می‌کند که باید با توجه به مزایا و پشتیبانی بیمه‌ای وحقوقی نگرانی‌های جامعه هدف این طرح را بر طرف کرد .


عرب‌خانی با اشاره به اینکه در بررسی علت پایین بودن آمار افراد مشمول طرح و رفع مشکل باید پر رنگ شدن فعالیت اداره کار و سازمان تامین اجتماعی را در نظر داشت، اظهار کرد: اجرای موفق این طرح می‌تواند گام موثری در کاهش مشکل بیکاری و اشتغال جوانان فارغ‌التحصیل دانشگاهی داشته باشد که این امر از اهم برنامه‌های دولت نیز به شمار می‌رود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: