• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-4987-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان عنوان کرد:

ارائه محتوای غنی، اولویت نخست در اجرای برنامه‌های دینی


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: ارائه محتوای غنی و پربار در برگزاری برنامه‌های دینی و مذهبی اولویت نخست تبلیغات اسلامی محسوب می‌شود که بر روی این موضوع سازمان تاکید ویژه‌ای داریم .


حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: سیاست برنامه‌های اجرایی تبلیغات اسلامی در برگزاری برنامه‌های مختلف دینی و مذهبی، محتوا محوری است .


وی افزود: ماه مبارک رمضان یکی از مهمترین ماه‌های دینی محسوب می‌شود، برنامه‌هایی که در این ماه الهی در نظر گرفته شده است در داشتن محتوای غنی تاکید بسیاری شده است .


صفی‌یاری تصریح کرد: طی جلساتی که با گروه‌های وابسته به تبلیغات اسلامی از جمله روحانیون، مبلغین، گروه‌های قرآنی برگزار شده است، تاکید بر ارائه برنامه های تاثیرگذار و هدف دار در ماه مبارک رمضان شده است .


این مسئول یادآورشد: پنج هزار نسخه بروشور در بین هزار و 45 روحانی که در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف استان اعزام خواهند شد، توزیع می‌شود این بروشورها در چهار محور نگاه مقام معظم رهبری درباره برجام، بحث اعتیاد، فضای مجازی، حمایت از کالایی ایرانی و مزایای استفاده از پیام رسان‌های داخلی است .

 

وی افزود: در جلسه ستاد شئون از کتاب سیمای دین رونمایی شد این کتاب شیوهای تعلیم و تربیتی نسل نمازگزار را بیان کرده است که به قلم سعید بیات و در 2هزار نسخه چاپ شده است و در اختیار مبلغینی که در ماه مبارک رمضان به مناطق اعزام خواهند شد قرار گرفته است .

 

صفی‌یاری خاطرنشان کرد: در دوره گذشته کتابی با عنوان ناگفته‌های فضای مجازی  رونمایی شده بود که بنا به استقبال بالای مخاطبین، این کتاب به چاپ دوم با 2هزار نسخه رسیده است و در مرحله توزیع قرار دارد .

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان یادآورشد: در ماه مبارک رمضان برای داشتن ارتباط جامع و مستقیم با مبلغین مستقر در مناطق مختلف استان کانال ارتباطی در یکی از پیام رسان‌های داخلی راه اندازی شده است تا اطلاعات و توضیحات کامل به طور جامع در اختیار مبلغین قرار می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: