• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-27414-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در شرکت ملی پست ایران عنوان کرد:

اشتغال‌زایی مطلوب سیستم «سیماک» در آینده نزدیک


معاون فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک شرکت ملی پست ایران گفت: سیستم «سیماک» اشتغال‌زایی مطلوبی را در آینده ایجاد خواهد کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، کاظم میرزایی ظهر امروز در نشست خبری پیرامون افتتاح «کارگاه پروژه اقتصاد مقاومتی سیماک و نیز آشنایی و اجرایی کردن پروژه استقرار زیرساخت نرم‌افزاری یکپارچه مدیریت املاک» گفت: سیستم «سیماک» اشتغال‌زایی مطلوبی را در آینده ایجاد خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه در سال 94 استارت راه‌اندازی سیستم یکپارچه «سیماک» در کشور زده شد و در سال 95 نیز به‌عنوان یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به‌شمار رفت، ادامه داد: امسال نیز سیستم سیماک به عنوان یکی از پروژه‌های اولویت‌دار توسط ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حال پیگیری است.

 

این مسئول با یادآوری اینکه تشکیل پرونده در حوزه امور اراضی و املاک بعد از شروع به کار سیستم سیماک توسط دفاتر پیشخوان دولت انجام خواهد گرفت، تصریح کرد: با راه‌اندازی این سیستم، هیچ مکاتبه فیزیکی در این سامانه اتفاق نخواهد افتاد و مهم‌تر از اینکه مواردی از قبیل امضای طلایی و رانت‌خواری در حوزه املاک از بین خواهد رفت.

 

میرزایی با اشاره به اینکه سیستم یکپارچه سیماک، یک نرم‌افزار دانش‌بنیان بوده و در آینده نزدیک اشتغال‌زایی خوبی از این طریق اتفاق خواهد افتاد، اظهار کرد: کارگاه آموزشی پروژه اقتصاد مقاومتی سیماک و نیز آشنایی و اجرایی کردن پروژه استقرار زیرساخت نرم‌افزاری یکپارچه مدیریت املاک بعد از تعطیلات عید فطر در زنجان آغاز شده و نمایندگانی از 28 دستگاه مرتبط با حوزه املاک 21 جلسه (هر جلسه سه ساعت) آموزشی را پشت سر خواهند گذاشت.

 

معاون فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک شرکت ملی پست ایران با بیان اینکه با اجرای این سیستم، زمان استعلامات از 120 روز به 11 روز کاهش خواهد یافت، خاطرنشان کرد: این سیستم یکی از گسترده‌ترین پروژه‌های دولت الکترونیک بوده و باعث از بین رفتن موازی‌کاری در حوزه اراضی و املاک خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: