• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-6184-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

نماینده عالی دولت در استان زنجان خبر داد:

بازگشت شرکت تولیدی الوان‌روی به چرخه تولید


استاندار زنجان، به آغاز به کار مجدد شرکت الوان‌روی اشاره کرد و گفت: این واحد تولیدی که به‌دلیل مشکلات اقتصادی از چرخه تولید خارج شده بود، با ورود سرمایه‌گذاران جدید گروه صنعتی پاسارگاد مجددا راه‌اندازی شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش‌امیری در مراسم افتتاح مجدد شرکت الوان‌روی، با اشاره به احیای مجدد 29 واحد تولیدی در استان طی پارسال، اظهار کرد: در سال گذشته 29 واحد تولیدی که در سال‌های گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی از چرخه تولید خارج شده بودند، با ورود سرمایه‌گذاران جدید به عرصه تولید بازگشتند.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان ادامه داد: در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تلاش می‌شود مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی با بانک‌های عامل، شرکت‌های خدمات‌رسان نظیر آب، برق و گاز، سازمان تامین‌اجتماعی و امور مالیاتی برطرف و موانع تولید و فعالیت این واحدها رفع شود.

 

وی واحدهای تولیدی و صنعتی را به منزله سرمایه‌های ملی کشور توصیف کرد و گفت: همه امکانات در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد تا به تولید و ایجاد اشتغال بپردازند و در این راستا موانع پیش روی آن‌ها برطرف می‌شود.

 

استاندار زنجان، وجود حتی یک جوان بیکار در کشور را ناخوشایند دانست و تاکید کرد: هیچ خبری گواراتر از خبر ایجاد اشتغال برای جوانان نیست و با بازگشت مجدد واحدها به چرخه تولید و گسترش کمیت و کیفیت فعالیت این واحدها، کشور از واردات محصولات خارجی بی‌نیاز می‌شود.

 

درویش‌امیری، از ورود سرمایه‌گذاران و گروه پاسارگاد جهت حمایت و بازگشت به کار مجدد مجموعه تولیدی الوان‌روی قدردانی کرد و گفت: یکی از سیاست‌های کاری سرمایه‌گذاران گروه صنعتی پاسارگاد، حمایت از بخش تولید استان و کمک به راه‌اندازی مجدد آن‌ها است.

 

وی افزود: این گروه صنعتی علاوه بر سرمایه‌گذاری در واحدهای تولیدی، از تیم‌های ورزشی نیز حمایت مالی می‌کند که نشان می‌دهد به سلامت جوانان جامعه و تقویت حوزه ورزش علاقه‌مند است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: