• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-5791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره:

امانت‌داری از ویژگی‌های بارز خبرنگاران است


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: امانت‌داری یکی از ویژگی‌های بارز خبرنگاران است .


به گزارش ایسنا ، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه تجلیل از خبرنگاران شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه حرفه خبرنگاری یکی از حرفه‌های سخت و ارزشمند در کشور به شمار می‌رود، اظهار کرد: از مهم‌ترین ویژگی‌های خبرنگار حرفه‌ای، امانت‌داری است که خبرنگاران باید در انعکاس اخبار به آن توجه جدی داشته باشند .


وی به‌روز بودن اخبار را یکی از ویژگی‌های بارز یک خبر خوب عنوان کرد و افزود: علی‌رغم اینکه سرعت در انتشار اخبار بسیار مهم است اما نباید سرعت در خبر فدای دقت شود .


این مسئول با تاکید بر اینکه خبرنگاران باید تلاش کنند اخبار خوب و امید بخش مخابره کنند، ادامه داد: کسانی که قصد تشویش اذهان عمومی را دارند قطعا افکار عمومی بعد از گذشت مدتی به خبرهایشان اعتمادی نخواهند داشت .


وی با قابل تقدیر ارزیابی کردن فعالیت خبرنگاران در دوران دفاع‌مقدس، تصریح کرد: اگر خبرنگاران و عکاسان خبری در جبهه‌های جنگ حضور نداشتند ما امروز شاهد نشانی از آن دوران نبودیم .


در ادامه این‌جلسه نیز بخشدار مرکزی خرم‌دره با تاکید بر اینکه به‌روز بودن به ویژه در نگارش اخبار از ویژگی‌های یک خبرنگار است، اظهار کرد: این امر نیز مستلزم آموزش است که باید جدی گرفته شود تا شاهد خبرنگاران حرفه‌ای باشیم .


مصطفی ثنائی با تاکید بر اینکه انتقاد باید به‌جا و سازنده باشد، اظهار کرد: خبرنگاران در کنار انتقادهای سازنده باید تلاش کنند راهکار نیز برای حل مشکلات پیشنهاد دهند.


در ادامه این جلسه نیز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌دره با اشاره به جایگاه بالای خبرنگاران در جامعه، یادآور شد: خبرنگار سفیران علم و آگاهی در جامعه هستند که باید تنها برای مردم و به دور از هرگونه اغراض سیاسی و جناح بندبگی خاص قلم بزنند .


ایرج داوودبیگی با اشاره به اینکه طی دو ماه گذشته اقدامات متعدد توسط اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان صورت پذیرفته است، بیان کرد: از مهم‌ترین این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری کنسرت، اجرای جنگ شادی، راه‌اندازی واحد قرآن و عترت، راه‌اندازی سینما سیار، برگزاری دوره‌های بازیگری، آماده‌سازی دو گروه ننایش برای شرکت در جشنواره استانی و برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت اشاره کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: