• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پاتوق‌های دانشجویی جهاددانشگاهی زنجان از سر گرفته شد


سلسله نشست‌های به سوی تحول «چگونه زندگی کنیم؟» با تکیه بر اندیشه‌های فلاسفه و اندیشمندان بزرگ دنیا روزهای یکشنبه به همت باشگاه علمی فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان برگزار می‌شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، باشگاه علمی فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان هر یکشنبه نشست‌های تخصصی به سوی تحول «چگونه زندگی کنیم؟» را با تکیه بر اندیشه‌های فلاسفه و اندیشمندان بزرگ دنیا با حضور دکتر حسین اترک برگزار می‌کند.


این باشگاه همه روزه ساعت ۱۲ در نگارخانه باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی نشست‌های تخصصی برگزار می‌کند که لیست برخی از این نشست‌ها به شرح زیر است .


نشست تخصصی "شنبه‌های سمینار" هر شنبه با یک سمینار کاربردی همراه است که اولین سمینار این سلسله سمینار‌ها اندیشه‌های بنیادی اصیل است که با حضور دکتر حسن فتح‌زاده برگزار می‌شود .


همچنین روزهای یکشنبه به سوی تحول «چگونه زندگی کنیم؟» با تکیه بر اندیشه‌های فلاسفه و اندیشمندان بزرگ دنیا با حضور دکتر حسین اترک برگزار می‌شود. روزهای دوشنبه با سلسله نشست‌های "بشنو از نی" که شرح داستان‌های مولوی است با حضور دکتر قربان ولیئی برگزار می‌شود .


روزهای سه‌شنبه مدرسه پیشرفته کارآفرینی با حضور دکتر امید مهدیه و دکتر داوود مرادخانی و مهندس جمال یوسفی (منتور) برگزار می‌شود همچنین در روزهای چهارشنبه شاهد برگزاری سلسله نشست‌های به سوی آرامش (مهارت‌ها و کلیدهای ازدواج موفق) با حضور دکتر مجید یوسفی روان‌شناس و مشاور و دکتر لقمان ابراهیمی رئیس مرکز مشاوره روان‌شناسی دانشگاه هستیم .


شایان ذکر است همه نشست‌های فوق رایگان بوده و به شرکت‌کنندگان گواهی معتبر اعطا خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: