• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-1888-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

حضور بانوی فوتبالیست زنجانی در اردوی تیم‌ملی


نایب رئیس هیئت فوتبال استان، از حضور افسانه چترنور بانوی فوتبالیست زنجانی در مرحله نخست اردوی آمادگی تیم‌ملی فوتبال بانوان خبر داد و گفت: این اردو از 20 تا 27 مهرماه در ورزشگاه الیاف تهران برگزار خواهد شد .


پیمان دادلویی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مرحله نخست اردوی آمادگی تیم‌ملی فوتبال بانوان ایران با حضور 28 فوتبالیست از 20 تا 27 مهرماه در ورزشگاه الیاف تهران برپا خواهد شد .


وی افزود: این اردو به منظور آماده‌سازی تیم‌ملی فوتبال بانوان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو برگزار خواهد شد .


دادلویی تصریح کرد: در این مرحله از اردو 28 فوتبالیست حضور خواهند داشت که افسانه چترنور از استان زنجان نیز در لیست مشاهد می‌شود .


نایب رئیس هیئت فوتبال استان زنجان در ادامه به جایگاه فوتبالیست‌های زنجانی در سطح ملی اشاره کرد و گفت: فوتبال استان زنجان در بخش بانوان همواره در عرصه شناسایی و پرورش استعدادهای این رشته از جایگاه خوبی برخوردار بوده است، به‌ طوری‌ که از این استان نفرات قابل توجهی در تیم‌های باشگاهی مختلف در سطح کشور حضور دارند .


به گزارش ایسنا، دور اول مرحله مقدماتی رقابت‌های المپیک فوتبال بانوان ۲۰۲۰ توکیو از 17 تا 22 آبان‌ماه در چهار گروه برگزار می‌شود که تیم‌ملی فوتبال بانوان ایران در گروه B با تیم‌های هنگ‌کنگ، امارات و لبنان هم‌گروه است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: