• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-7291-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

«نماد»؛ طرحی برای مراقبت دانش‌آموزان در برابر آسیب‌های اجتماعی


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، از اجرای طرح«نماد» در مدارس خبر داد و گفت: هدف از اجرای طرح «نماد»، مراقبت دانش‌آموزان در برابر آسیب‌های اجتماعی از طریق مداخله به موقع و موثر است .


حمید حاتمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: هدف از اجرای طرح «نماد»، مراقبت دانش‌آموزان در برابر آسیب‌های اجتماعی و رفتارهای پرخطر از طریق مداخله به موقع و موثر است .


وی در ادامه به اهداف کلی طرح«نماد» اشاره کرد و گفت: از اهداف کلی این طرح می‌توان به توانمندسازی و ارتقای مهارت‌های اجتماعی دانش‌آموزان برای تربیت شهروندانی با سبک زندگی اسلامی - ایرانی اشاره کرد .


خاتمی تصریح کرد: در این طرح آموزش و توانمندسازی همه نقش‌پردازان مدرسه اعم از معلمان، دانش‌آموزان و اولیا مورد توجه قرار گرفته و جلسات توجیهی برای همه عوامل اثرگذار برگزار شده است .


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان یادآور شد: پشتوانه عملیاتی ساختن طرح «نماد» یک ائتلاف فراقوه‌ای است که باید اتحاد و انسجام درون سازمانی و بین سازمانی برقرار شود .


حاتمی خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح باید به مسائل فرهنگی و بومی هر منطقه توجه ویژه شود و در ادامه نیز نظارت دقیقی بر حسن انجام آن صورت گیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: