• جمعه ۲۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-9791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان:

۱۲ هکتار از اراضی شهرک صنعتی هیدج واگذار می‌شود


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: ۱۲ هکتار از اراضی شهرک صنعتی هیدج به صورت کارگاهی واگذار می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ایرج احمدی در جلسه شورای اداری شهرستان ابهر، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال برنامه‌های زیادی برای شهرک‌های صنعتی استان در دست اجرا داریم.

 

وی با اشاره به آخرین وضعیت شهرک صنعتی سلطانیه، عنوان کرد: آسفالت‌ریزی میدان و معابر اصلی این شهرک در حال انجام است. همچنین خط انتقال برق ۲۰ کیلو ولت این شهرک نیز از صائین‌قلعه به شهرک سلطانیه به طول ۱۷ کیلومتر به مبلغ ۷ میلیارد تومان نیز در حال انجام است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه بحث شبکه توزیع گاز شهرک صنعتی سلطانیه نیز به مبلغ ۳ میلیارد تومان در حال پیگیری است، عنوان کرد: امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده، این پروژه در اسرع وقت به بهره‌برداری برسد.

 

وی با اشاره به آخرین وضعیت شهرک صنعتی خرم‌دره، ادامه داد: اجرای مخابرات و فیبرنوری فازهای توسعه به مبلغ یک و نیم میلیارد تومان در این شهرک در حال انجام است، همچنین احیای ۴۰ لیتر بر ثانیه آب برای شهرک صنعتی خرم‌دره نیز در حال پیگیری و انجام است.

 

احمدی با اشاره به مشکلات شهرک صنعتی افق ابهر در زمینه تامین آب و برق، ادامه داد: برای رفع مشکل آب امسال یک چاه حفر و به خط انتقال اضافه شد و یک‌ چاه دیگر نیز در حال حفر است که بنا داریم ۵۰ لیتر بر ثانیه به آب شهرک اضافه شود که در این راستا در تلاش برای اخد مجوز برداشت آب از ضلع شمالی کوه‌های بالادست شهرک و خط انتقال مربوطه با اعتبار بالغ ۴ میلیارد تومان هستیم که این خط انتقال به طول ۹ کیلومتر است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه آماده‌سازی ۱۲ هکتار از اراضی و واگذاری به صورت کارگاهی در شهرک صنعتی هیدج نیز در حال انجام است، افزود: بخشی از زمین شهرک صنعتی هیدج معارض داشت که با رفع این مشکل طراحی واحدها برای واگذاری در حال انجام است تا هم تعاونی کفش هیدج و هم افرادی که در حوزه بسته‌بندی مشغول فعالیت هستند بتوانند در این کارگاه‌ها مستقر شوند.

 

وی با اشاره به الحاق مجتمع کارگاهی به شهرک صنعتی هیدج، یادآور شد: با توجه به مشکلات پیش روی مجتمع کارگاهی هیدج که در حوزه زیرساخت‌ها با مشکل مواجه است، اگر تقاضای الحاق از سوی مجتمع کارگاهی به شهرک صنعتی هیدج صورت گیرد آمادگی برای این الحاق با تشکیل جلسات تخصصی وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: