• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-9914-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

شناسایی بیش از 1100 انشعاب غیرمجاز در زنجان


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، از شناسایی بیش از 1100 فقره انشعاب آب غیرمجاز در شهرهای استان خبر داد و افزود: از این میزان 928 فقره تبدیل به مجاز شده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی شرکت آبفای استان زنجان، علیرضا جزءقاسمی بیشترین تعداد انشعاب غیرمجاز را به ترتیب مربوط به شهرهای زنجان، قیدار و ابهر اعلام کرد و افزود: در شهر زنجان 775 فقره انشعاب غیرمجاز، در شهر قیدار 101 فقره و در شهر ابهر نیز 91 فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی شده است.

 

وی به وجود 6000 کنتور خراب آب در 21 شهر استان زنجان نیز اشاره و تصریح کرد: از این میزان نزدیک به 5000 کنتور خراب طی هشت ماهه امسال تعویض و استانداردسازی شده است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: از خدمات دیگر شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در سال‌جاری اعطای معافیت به تعداد 130 مورد انشعاب برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی همچون بهزیستی، کمیته امداد و سایر گروه‌های خاص بوده است.

 

جزءقاسمی با تاکید بر اینکه شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از طریق راهکارهای مختلف در صدد است تا میزان هدررفت آب را به میزان چشم‌گیری کاهش دهد، خاطرنشان کرد: تعویض و استانداردسازی کنتورهای خراب و معیوب، یکی از این راهکارها است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: