• یکشنبه ۲۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-5984-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان تاکید کرد:

حمایت ویژه از واحدهای تولید صنایع‌دستی


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان تاکید کرد: از واحدهای تولید صنایع‌دستی استان که در شهرک‌های صنعتی استان مستقر شوند، حمایت‌های ویژه‌ای می‌کنیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی در دیدار با جمعی از تولیدکنندگان صنایع‌دستی استان تصریح کرد: در بحث واگذاری زمین به تولیدکنندگان صنایع‌دستی می‌توانیم شرایط نقدی قیمت زمین را کاهش و تعداد اقساط را افزایش دهیم.

 

وی با تاکید بر حمایت از تولیدات صنایع‌دستی استان اظهار کرد: تقویت محصولات صنایع‌دستی استان به ویژه برندسازی در این زمینه از مهم‌ترین کارها به‌شمار می‌رود و شرکت شهرک‌های صنعتی استان نیز مطابق برنامه‌ریزی‌های خود اقدام به تشکیل خوشه‌های صنعتی با اولویت‌بندی‌های صورت گرفته می‌کند.

 

احمدی افزود: تاکنون خوشه‌های صنعتی روی، فرش دستباف و کفش هیدج تشکیل شده و نتایج مطلوبی نیز به همراه داشته است.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، از تشکیل خوشه چاقوی زنجان خبر داد و گفت: فراخوان انتخاب عامل توسعه این خوشه منتشر شده و تا پایان دی‌ماه امسال کارهای مربوط به انتخاب عامل توسعه خوشه صنعتی چاقوی زنجان به پایان می‌رسد.

 

وی در ادامه به ضعف بسته‌بندی در صنایع‌دستی استان اشاره و تصریح کرد: همان‌گونه كه دنيا در عرصه‌های مختلف پيشرفت كرده صنعت بسته‌بندی کالاها نيز به مرور زمان و با پیشرفت علم بشری، پیشرفت کرده و امروز بسته‌بندی، خود به علمی گسترده تبدیل شده است که فعالان صنایع‌دستی استان نیز باید به تاسی از سایر جوامع توجه ویژه‌ای به بسته‌بندی محصولات خود داشته باشند.

 

احمدی، صنعت بسته‌بندی را يكی از مهم‌ترين و تعيين كننده‌ترين عوامل موثر عرضه كالا و موفقيت در كسب بازار عنوان و تصريح كرد: اين صنعت در حال حاضر همه فعاليت‌های توليدی و بازرگانی را در جهان متوجه خود كرده، به نحوی كه اگرچه مقوله جديدی در صنعت و اقتصاد نيست ولی با تحولاتی كه به وقوع پيوسته به عاملی تعيين‌كننده در موفقيت عرضه كالا و خدمات تبديل شده است.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: البته شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان چندین بار اقدام به برگزاری تورهای بازدید از نمایشگاه‌های مختلف در زمینه صنعت بسته‌بندی کرده است و در آینده نیز برگزاری چنین برنامه‌هایی را در راستای توانمندسازی و به‌روزرسانی مدیران واحدهای تولیدی در زمینه‌های مختلف از جمله صنعت بسته‌بندی در دستور کار خود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: