• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-4184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

/نمایشگاه شکوه چهل‌ سالگی/

فعالیت 20 هزار نفر در شهرک‌های صنعتی زنجان


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: 20 هزار نفر در شهرک‌های صنعتی زنجان فعالیت می‌کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ایرج احمدی با حضور در غرفه ایسنا در نمایشگاه شکوه چهل‌ سالگی، اظهار کرد:‍ پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، موردی به نام شهرک‌های صنعتی نبود ولی در حال حاضر 32 شهرک و ناحیه صنعتی با مجموع 3500 هکتار زمین و 1700 طرف قرارداد در استان وجود دارد.

 

این مسئول ادامه داد: حدود 20 هزار نفر در شهرک‌های صنعتی استان مشغول فعالیت هستند و تعداد 16 شهرک صنعتی دولتی هستند که در 16 واحد از این شهرک‌ها 1500 هکتار زمین صنعتی قابل واگذاری است که 800 هکتار آن فروخته شده و 700 هکتار باقی مانده است.

 

وی افزود: صنایع استان در بسیاری از رشته‌صنعت‌ها از جمله صنایع معدنی، سرب و روی، صنایع مربوط به سیم و کابل و نساجی فعال بوده و در سیم و کابل و نساجی از رشته‌های موفق هستند.

 

احمدی تصریح کرد: تعدادی صنعت از جمله پوشاک نیز با اشتغال و ظرفیت مناسبی به تازگی در شهرک‌های استان مستقر و به بهره‌برداری رسیده‌اند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، یادآور شد: 120 فقره قرار طی امسال با برخی صنایع، منعقد شده که نتایج آن در سال آتی مشاهده می‌شود. ضمن این که امیدواریم در دو ماه پایانی سال هم بتوانیم قراردادهای جدیدی به آن‌ها اضافه کنیم. همچنین در پی تعیین تکلیف قراردادهای راکد هستیم تا سرمایه استان معطل نماند.

 

به گزارش ایسنا، نمایشگاه شکوه چهل سالگی از 12 بهمن‌ماه آغاز شده و تا 16 ماه‌جاری ادامه داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: