• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-16814-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان:

کنترل مستمر آب شرب، عوامل بیماری‌زا را حذف می‌کند


مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان گفت: پایش و کنترل مستمر آب شرب، عوامل بیماری‌زا را حذف می‌کند.

 

رضا کابلی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ۵۴ روستای استان زنجان از آب شرب سالم بهره‌مند ‌شدند، اظهار کرد: پروژه‌های منتج به آب شرب سالم در این ۵۴ روستا با اعتباری بالغ بر ١٨٠ میلیارد و ٩٣۶ میلیون ريال به بهره‌برداری رسید. همچنین با بهره‌برداری از این پروژه‌ها در مجموع ٢۴ هزار و ٩٠٠ نفر از آب شرب سالم بهره‌مند شدند.

 

این مسئول ادامه داد: پایش و کنترل بهداشت آب جزو وظایف ذاتی شرکت است و این هدف از طریق پایش و کنترل مستمر آب شرب در سه نقطه محل تامین آب، مخازن ذخیره و شبکه توزیع و نیز اطمینان از حذف عوامل بیماری‌زا از طریق گند‌زدایی میسر می‌شود.

 

وی افزود: تورم و افزایش قیمت روزهای اخیر، فعالیت پیمانکاران را تحت‌الشعاع قرار داده و امیدواریم که با رسیدن بازار به ثبات، پیمانکاران بتوانند فعالیت خود را دوباره آغاز کنند ولی همچنان شرکت آبفار نیازمند جلب مشارکت بخش‌ خصوصی و توسعه این فرهنگ با همکاری رسانه‌ها است.

 

کابلی تصریح کرد: تاکنون از 907 روستا، 595 روستا تحت پوشش این شرکت قرار داشته و همه مشترکان تحت پوشش، کنتور دارند و متاسفانه وجود انشعابات غیرمجاز در مناطق روستایی، از دیرباز به‌عنوان یک دغدغه برای این شرکت مطرح بوده و هزینه‌های زیادی را تحمیل کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: