• جمعه ۲۴ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9712-2885-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

نوروز به مانور تجمل‌گرایی تبدیل نشود


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: مراسم نوروزی به مانور تجمل‌گرایی ما تبدیل نشود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های آخرین نمازجمعه سال‌جاری، با اشاره به ۲۴ اسفندماه که مصادف است با سالروز تهدید صدام برای بمباران نمازجمعه تهران، اظهار کرد: نمازجمعه قرارگاه فرهنگی و محل تجمع انقلابیون و ولایت‌مداران است و دشمن تلاش می‌کند تا حضور مردم در نمازجمعه را کمرنگ کند، البته هرگز نتوانسته به این خواسته خود دست یابد.


وی ادامه داد: آن سال نمازجمعه تهران توسط منافقان به خاک و خون کشیده شد ولی با صلابت و پایداری مردم و امام جمعه، نماز در صفوف به هم فشرده ادامه پیدا کرد؛ در واقع دشمن از مسجد و نمازجمعه هراس دارد و برای ضربه زدن، در مورد نماز و نمازجمعه برنامه‌ریزی می‌کند، از همین رو باید آگاه و هوشیار باشیم.


آیت‌الله خاتمی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن سال نو، تصریح کرد: متاسفانه سال سختی را به لحاظ اقتصادی پشت سر گذاشتیم و سفره بسیاری از مردم کوچک شده است که باید به فکر آن‌ها باشیم؛ در واقع باید با حفظ کرامت به فکر خانواده‌های محروم و نیازمند باشیم و مراسم نوروزی به مانور تجمل‌گرایی ما تبدیل نشود.


نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان همچنین به انتخاب آیت‌الله رئیسی به‌عنوان رئیس قوه قضائیه اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری در هشت محور، انتظارات و اولویت‌ها را بیان کرده‌اند و امیدواریم شاهد تحول در این قوه باشیم.   انتظار مردم نیز از آیت‌الله رئیسی، برخورد با قوت و قدرت با فساد است.


وی به اعطای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد: سردار سلیمانی در حال حاضر همانند مالک‌اشتر در دوران امام علی (ع) در حال مبارزه با دشمنان است.   اعطای این نشان نیز قدردانی از همه کسانی است که در مقابل تکفیر و استکبار جهانی ایستادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: