• پنجشنبه ۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان:

واحدهای صنعتی برای رونق تولید حمایت می‌شود


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: حمایت از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی برای رونق تولید در دستور کار است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ایرج احمدی در جمع خبرنگاران، از واگذاری 66 هکتار زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: این میزان واگذاری در قالب 200 قرارداد بوده است که به لحاظ تعداد، بیشترین قرارداد واگذاری منعقده در یک سال از زمان تاسیس شرکت شهرک‌های صنعتی استان محسوب می‌شود.

 

این مسئول ادامه داد: میزان واگذاری زمین در سال 1396 نزدیک 20 هکتار بود که  واگذاری زمین در سال 97 نسبت به سال 96 رشد 330 درصدی داشته است.

 

وی افزود: تعداد واحدهای به بهره‌برداری رسیده در شهرک‌های صنعتی استان در طول سال گذشته 116 فقره بوده که این آمار نیز در طول سال‌های فعالیت شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان بی سابقه است.

 

احمدی تصریح کرد: تکمیل زیرساخت‌ها و به بهره‌برداری رساندن ناحیه کارگاهی صنایع دستی ظریفان به عنوان نخستین مجتمع کارگاهی در زمینه صنایع دستی و همچنین تملک شهرک صنعتی زنجان 4 و آغاز فرایند ایجاد زیرساخت‌های آن از دیگر برنامه‌های شاخص در سال قبل بود که با همکاری سایر دستگاه‌ها به سرانجام رسید.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به نام‌گذاری سال 98 با عنوان سال «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از همه ظرفیت‌های خود در راستای تحقق این شعار با ایجاد زمینه‌های لازم برای سرمایه‌گذاری‌های جدید و نیز حمایت از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استفاده خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: