• پنجشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-12714-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

جهاددانشگاهی موجبات حرکت نو در جامعه است


استاندار زنجان گفت: جهاددانشگاهی موجبات حرکت نو در جامعه است.


فتح‌الله حقیقی در حاشیه آیین افتتاح نخستین واحد استانی پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی در جهاددانشگاهی زنجان، در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی از ابتدای انقلاب موجبات حرکت نو بوده و شاهد اقدامات های‌تک توسط این نهاد هستیم.


وی ادامه داد: در حال حاضر جهاددانشگاهی به یک مرکز آموزشی و پژوهشی تبدیل شده و نمونه آن نیز پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی است.


نماینده عالی دولت در استان زنجان افزود: موضوع شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری به دلیل اینکه هم دارای دانش های‌تک بوده و کم‌هزینه است و اشتغال ایجاد می‌کنند و علاوه‌بر آن فعالیت در این شرکت‌ها و پارک‌ها توسط جوانان انجام می‌شود.


وی فعالیت جوانان را ارزشمند دانست و تصریح کرد: پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان اتفاقی بدیع و نو بوده و قرار است در حوزه اقتصاد فرهنگی فعالیت کند که کاری نوین و سخت است و مجریان آن باید صبر و تحمل آن را داشته باشند.


حقیقی با اشاره به حمایت همه دستگاه‌ها از پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم که فضایی برای این پارک در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تصویب شود تا آنان بتوانند با خیال راحت‌تری به وظایف خود رسیدگی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: