• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-6584-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

از طریق مزایده عمومی انجام می‌شود؛

واگذاری زمین‌های ناحیه کارگاهی صنایع‌دستی ظریفان


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: به زودی و از طریق برگزاری مزایده عمومی، زمین‌های ناحیه کارگاهی صنایع‌دستی ظریفان زنجان واگذار می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی شركت شهرك‌های صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی با اشاره به استقبال کم‌نظیر از خرید زمین در این ناحیه کارگاهی، اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد درخواست‌های ارائه شده برای زمین‌های این ناحیه کارگاهی بیش از تعداد قطعات پیش‌بینی شده است؛ بنابراین طبق قوانین و برای جلوگیری از به وجود آمدن شائبه‌های احتمالی، این زمین‌ها از طریق مزایده عمومی واگذار خواهد شد.

 

وی با تاکید بر اینکه ناحیه کارگاهی ظریفان، صرفا جهت استقرار واحدهای فعال در زمینه صنایع‌دستی پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: برای واگذاری زمین‌های این ناحیه، شرایط ویژه‌ای برای شرکت‌کنندگان در مزایده در نظر گرفته شده است تا افراد ذی‌صلاح و دارای شرایط در این ناحیه صنعتی تخصصی مستقر شوند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اعلام اینکه این ناحیه کارگاهی با مساحت 2.3 هکتار در ضلع شمالی عوارضی آزادراه زنجان - تهران واقع شده است، خاطرنشان کرد: در این ناحیه کارگاهی تعداد 103 واحد به صورت نمایشگاهی - کارگاهی به همراه مرکز خدمات رفاهی، نمازخانه و استراحت‌گاه پیش‌بینی شده است.

 

وی افزود: تا کنون برای تکمیل زیرساخت‌های این ناحیه کارگاهی، افزون بر 120 میلیارد ریال هزینه شده است.

 

احمدی همچنین در خصوص ناحیه کارگاهی نیکان گفت: زمین این ناحیه کارگاهی که جنب عوارضی آزادراه زنجان - تبریز است، از سوی اداره‌کل راه و شهرسازی تحویل شرکت شهرک‌های صنعتی شده است و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

 

این مسئول در ادامه یادآور شد: حمایت از واحدهای تولید صنایع‌دستی استان یکی از اولویت‌های مهم شرکت شهرک‌های صنعتی استان است و برای استقرار این واحدها در شهرک‌های صنعتی استان، حمایت‌های ویژه‌ای‌ در نظر گرفته شده است، به گونه‌ای که در بحث واگذاری زمین به تولیدکنندگان صنایع‌دستی می‌توانیم شرایط نقدی قیمت زمین را کاهش و تعداد اقساط را افزایش دهیم.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با تاکید بر حمایت از تولیدات صنایع‌دستی استان گفت: تقویت محصولات صنایع‌دستی استان به‌ویژه برندسازی در این زمینه از مهم‌ترین کارها به‌شمار می‌رود و شرکت شهرک‌های صنعتی استان نیز مطابق برنامه‌ریزی‌های خود اقدام به تشکیل خوشه‌های صنعتی با اولویت‌بندی‌های صورت گرفته می‌کند.


عکس تزئینی است


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: