• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-10385-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/جشن ملی، شادی و شور/

استقرار چهار هزار نفر برای تامین امنیت انتخابات در زنجان


فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در راستای تامین امنیت انتخابات در سطح استان، چهار هزار نیروی انتظامی در شعبات اخذ رای و نیز سطح استان مستقر شده‌اند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سرهنگ علی آزادی پیش از ظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات استان، در جمع خبرنگاران، با اشاره به حضور مردم زنجان در ساعات اولیه شروع انتخابات، اظهار کرد: مردم در این روز مشارکت دینی و مردم‌سالاری اسلامی را به نمایش گذاشته‌اند و حضور هر یک از آنان در پای صندوق‌های رای، خاری است در چشم دشمنان. از این‌رو حضور بالای مردم در انتخابات موجب پایداری امنیت و مصونیت نظام خواهد شد.

 

وی با تاکید بر قانون‌مدار بودن حامیان کاندیداهای ریاست‌جمهوری و نیز شورای اسلامی شهر و روستا پس از اعلام نتایج، اظهار کرد: از این عزیزان انتظار داریم که قانون را مدنظر داشته و با رعایت همه موازین آن، یک‌بار دیگر ثابت کنند که در کشور ایران دموکراسی و مردم‌سالاری دینی همچون گذشته وجود دارد.

 

این مسئول در ادامه افزود: ما با شور و شوق طرف‌داران کاندیداها مقابله نخواهیم کرد ولی بایستی طرف‌داران همواره مدنظرشان باشد که مر قانون را رعایت کنند؛ پس از اعلام نتایج انتخابات در صورتی‌که شورای تامین مجوز برپایی جشن و شادی در اماکن مشخصی را صادر کند، قطعا ممانعتی به عمل نخواهد آمد ولی در غیر این‌ صورت از حضور بدون مجوز در خیابان‌ها و مجامع عمومی که برای مردم مزاحمت ایجاد کنند، جلوگیری به عمل می‌آید.

 

آزادی در ادامه گفت: امروز برای تامین امنیت انتخابات در سطح استان، چهار هزار نیروی انتظامی در شعبات اخذ رای و نیز سطح استان مستقر شده‌اند که البته با توجه به کمبود پرسنل و نیز تامین امنیت حداکثری انتخابات، تعدادی از نیروهای سپاه پاسداران نیز تحت امر نیروی انتظامی در شعبات حضور دارند.


انتهای پیام