• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-10785-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/جشن ملی، شادی و شور/

رقابت 4567 نفر برای حضور در شوراهای اسلامی شهر و روستا


دبیر هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان زنجان گفت: همه شرایط برای انتخابات پرشور فراهم شده و امروز 4567 نفر برای حضور در شوراهای اسلامی شهر و روستا رقابت می‌کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی کاظمی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته در شهرها نامزدها برای 113 کرسی با یکدیگر رقابت می‌کنند. همچنین 3916 نفر نیز برای حضور در شوراهای اسلامی در حال رقابت هستند و امیدواریم مردم با انتخاب افراد اصلح، شرایطی را فراهم آورند که مسیر توسعه در مناطق مختلف با سرعت بیشتری پیگیری شود.

 

این مسئول با بیان اینکه 98 درصد از ثبت‌نام کنندگان برای حضور در انتخابات شوراهای شهری و روستایی تایید صلاحیت شدند، تصریح‌کرد: تلاش شد در بررسی صلاحیت‌ها دقت نظر لازم صورت گیرد و حاصل همه تلاش‌ها حضور 4567 در عرصه رقابت‌ها است.

 

وی همچنین به حضور 1500 نفر برای نظارت بر انتخابات شوراهای شهری و روستایی اشاره کرد و یادآور شد: سعی شده است دقت نظر لازم در امر نظارت صورت گیرد تا مشکلی در طول انتخابات مشاهده نکنیم.

 

کاظمی به موضوع تخلفات برخی کاندیداها بعد از اتمام زمان تبلیغات نیز اشاره کرد و یادآور شد: متاسفانه عده‌ای در این رابطه تخلفاتی در فضای مجازی داشتند که تذکرات لازم در این رابطه داده شده است.


انتهای پیام