• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-7084-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان:

دومین نمایشگاه توانمندی صنایع استان برگزار می‌شود


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: دومین نمایشگاه توانمندی صنایع استان برگزار می‌شود و مهلت ثبت‌نام تا 15 شهریور است.

 

امیر حمیدنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به دومین نمایشگاه توانمندی صنایع استان زنجان، اظهار کرد: در حال حاضر ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه آغاز شده است و متقاضیان در این نمایشگاه می‌توانند حداکثر تا 15 شهریورماه برای ثبت‌نام و حضور در دومین نمایشگاه توانمندی صنایع استان زنجان اقدام کنند.

 

این مسئول ادامه داد: اولویت جانمایی متقاضیان حضور در نمایشگاه بر اساس تاریخ ثبت‌نام آن‌ها است و افرادی که به دنبال جانمایی غرفه مطلوب خود در نمایشگاه هستند، باید زودتر ثبت‌نام کنند؛ چرا که اولویت جانمایی بر اساس تاریخ ثبت‌نام است.

 

وی افزود: اولین دوره نمایشگاهی که برگزار شد در حیطه عملکرد صنایع کوچک استان بود و تفاوتی که در برگزاری دومین نمایشگاه توانمندی صنایع استان است، شامل همه صنایع از جمله صنایع کوچک، صنایع بزرگ و متوسط و نیز صنایع‌دستی و هر نوع صنعتی است، می‌تواند در این نمایشگاه حضور پیدا کند.

 

حمیدنیا با بیان اینکه به واحدهایی که در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند بابت حضور در نمایشگاه یارانه پرداخت می‌شود، خاطرنشان کرد: 50 درصد هزینه حضور در دومین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع استان شرکت‌هایی که در شهرک‌های صنعتی استان مستقر هستند، پرداخت می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، یادآور شد: دومین نمایشگاه توانمدی‌های استان از 25 مهرماه امسال تا 28 برگزار خواهد شد و امیدواریم که استقبال خوبی از این نمایشگاه مانند اولین دوره نمایشگاه توانمندی صنایع استان به عمل آید و شاهد حضور نمایندگان کشورهای خارجی و نیز سرکنسول‌های کشورهای خارجی در این نمایشگاه باشیم تا شرکت‌ها بتوانند بازاریابی را برای محصولات خود انجام دهند.


انتهای پیام