• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-2688-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

سد کینه‌ورس ابهر؛ میزبان دهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم‌ملی روئینگ


دهمین مرحله اردوی تیم‌ملی روئینگ در بخش بانوان و آقایان از 18 مردادماه به میزبانی سد کینه‌ورس ابهر آغاز شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، تیم‌ملی روئینگ ایران در ادامه تمرینات آمادگی خود به منظور حضوری موفق در مسابقات قهرمانی آسیا از 18 مردادماه وارد دهمین مرحله اردوی شد. این اردو در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی سد کینه‌ورس ابهر در حال برگزاری بوده و تا هفتم شهریورماه ادامه پیدا خواهد کرد.

 

این اردو با کادر فنی متشکل از نیکولا جیوگا مدیر و سرمربی تیم‌های ملی روئینگ، مربی بانوان سولماز عباسی، دستیار مربی و سرپرست بانوان هما خاتمی، کمک‌مربی مردان امیرحسین خاکی، سرپرست مردان محمدجواد رجبی، مدیر اجرایی غفور حمیدی فعالیت می‌کند.

 

پاروزنان در بخش بانوان 18 ورزشکار بوده که متشکل از رویا عباسی از آذربایجان‌غربی، شکیبا وقوفی، الیکا افشاری، نگار نگهدار، مائده حضوری، فروغ آقابالازاده و اسراء جوانمردی از تهران، مهسا جاور، فرشته رومی، پریسا احمدی و فرحناز عشقی از زنجان، نازنین رحمانی و هانیه بیداد از کرمانشاه، حمیرا برزگر تمرین از گیلان، مریم کرمی، مریم امیدی پارسا، فاطمه صفری و کیمیا زارعی از همدان هستند.

 

پاروزنان در بخش آقایان نیز متشکل از محمدرضا تمدنی، میلاد الله‌وردیان و رضا قهرمانی از آذربایجان‌غربی، آریا سلیمان‌پور و آیدین آقابالازاده از تهران، شیرزاد قادری، شهروز صفایی و کارو حسینی از کردستان، امیرحسین محمودپور از گیلان، کامران کرمی از همدان، عاقل حبیبیان و اتابک پیشیار از آذربایجان‌غربی، خشایار عباس آبادی، سیاوش سعیدی و آراد سلیمانپور از تهران، سیدمجتبی شجاعی، بهمن نصیری و مسعود محمدی از زنجان، کژوان سلیمی از کردستان می‌شود.


انتهای پیام