• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-3188-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

حضور نصیری در آخرین اردو قبل از اعزام به پاریس


اردوی تیم‌ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران از 22 مردادماه آغاز می‌شود تا اردونشینان به مرز آمادگی دست یابند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آخرین مرحله اردوی تیم‌ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های جهانی فرانسه از روز ۲۲ مردادماه تا پایان ماه‌جاری برگزار می‌شود.

 

میثم نصیری، کشتی‌گیر ارزنده زنجانی که توانست با عملکرد موفق خود در رقابت‌های انتخابی و با پشت سر گذاشتن همه حریفانش، بار دیگر دوبنده تیم‌ملی را در وزن 65 کیلوگرم از آن خود کرد، یکی از ملی‌پوشان حاضر در اردو خواهد بود تا آخرین تمرینات آمادگی خود را نیز پشت سر بگذارد.

 

در آخرین مرحله از اردوی تیم‌ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران، 25 کشتی‌گیر زیر نظر محمد طلایی به تمرین خواهند پرداخت که در وزن 65 کیلوگرم، علاوه بر میثم نصیری از زنجان، دو کشتی‌گیر دیگر به نام‌های فرزاد عموزاد از مازندران و مرتضی قیاسی از لرستان نیز حضور دارند.

 

در سایر اوزان، رضا اطری به همراه نادر حاج‌آقانیا، محمد طهماسبی، علیرضا حاتمی، بهنام احسان‌پور، ایمان صادقی، محمد نامجومطلق، مصطفی حسین‌خانی، سعید داداش‌پور، جمال عبادی، پیمان یاراحمدی، حسین الیاسی، حسن یزدانی، عزت‌الله اکبری، اسماعیل محمودی، امیر محمدی، حسن رحیمی، مجتبی گلیج، یدالله محبی، امین طاهری، امیررضا امیری و عبدالله قمی در این اردو حضور خواهند داشت.

 

مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند یک بخش (و) نظام‌نامه فنی کشتی کشور، علی‌اکبر دودانگه، امیر توکلیان، عباس حاجی‌کناری و احسان لشگری هستند.

 

به گزارش ایسنا، رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان طی روزهای ۳۰ مردادماه تا ۴ شهریورماه در شهر پاریس فرانسه برگزار می‌شود.


انتهای پیام