• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-5791-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استخر خرم‌دره افتتاح شد


معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: استخر یادگار امام خرم‌دره امروز با بهره‌داری مجدد پذیرای علاقه‌مندان به شنا شد.

 

شاهپوررضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با تکمیل تعمیرات استخر یادگار امام (ره)، این استخر امروز با حضور مسئولان به بهره‌برداری ‌رسید و پذیرای علاقه‌مندان به ورزش مفرح شنا شد.

 

وی یادآور شد: استخر یادگار امام (ره) شهرستان خرم‌دره قریب به شش ماه به علت تعمیرات سیستم گرمایشی موتورخانه این استخر، رختکن و محوطه ورودی به حالت تعطیل در آمده بود که با اختصاص اعتبارات لازم و پیگیری‌های مسئولان شهرستان آخرین مراحل کاری خود را برای بازگشایی پشت سر گذاشت.

 

این مسئول با بیان اینکه طی 20 سال گذشته هیچ‌گونه تعمیرات اساسی در این استخر صورت نگرفته بود، اظهار کرد: بقیه موارد تعمیرات این استخر که سالیان سال بدون اینکه تعمیراتی در آن صورت پذیرد فقط مورد استفاده قرار گرفته بود همزمان با فعالیت استخر انجام خواهد شد.

 

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه در حال حاضر تنها یک استخر در شهرستان خرم‌دره مشغول ارائه خدمات به علاقه‌مندان به ورزش مفرح شنا است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با اتمام پروژه پارک آبی در سال‌های آتی، فشار بر روی استخر شهرستان کم شود تا شاهد مستهلک شدن آن نباشیم.


انتهای پیام