• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-3886-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دانشگاه‌های پیام‌نور استان زنجان دانشجو می‌پذیرد


دانشگاه پیام‌نور استان زنجان پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری 96 در تمامی گروه‌های آزمایشی؛ علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر دانشجو می‌پذیرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، همه داوطلبان حاضر در کنکور و نیز سایر علاقه‌مندان به تحصیل در مقطع کارشناسی می‌توانند بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون در این دانشگاه ثبت‌نام کنند.

 

مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور از 19 تا 23 مردادماه اعلام شده است و سایر علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه پیام‌نور می‌توانند در مهلت تعیین شده در سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته محل‌های این دانشگاه اقدام و جهت کسب اطلاعات بیشتر به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام‌نور در سراسر استان مراجعه کنند.

 

دانشگاه پیام‌نور به دلیل دارا بودن شیوه‌های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، منحصر به فرد است و شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام‌نور بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلان و افرادی که به هر دلیل نمی‌توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می‌آورد.

 

این دانشگاه با تکیه بر سیستم آموزشی ترکیبی شرایط ویژه‌ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم کرده است. رتبه اول آموزشی در کشور، تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، امکان تحصیل همزمان در دو رشته، آزمون‌های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون‌های آنلاین و شهریه بسیار مناسب در مقایسه با سایر مراکز آموزشی از دیگر مزایای دانشگاه پیام‌نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه‌ها متمایز می‌کند.


انتهای پیام