• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-5891-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرماندار شهرستان سلطانیه:

ایسنا در انعکاس اخبار، امانت‌دار است


فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: امانت‌دار بودن یکی از شاخصه‌های اصلی رسانه‌ها محسوب می‌شود که خوشبختانه خبرگزاری ایسنا در امر امانت‌داری و شفافیت در انعکاس اخبار در بین رسانه‌ها زبان‌زد است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پرویز خالقی در جریان بازدید از خبرگزاری ایسنا، اظهار کرد: امانت‌دار بودن یکی از شاخصه‌های اصلی رسانه‌ها محسوب می‌شود که خوشبختانه خبرگزاری ایسنا در امر امانت‌داری و شفافیت در انعکاس اخبار در بین رسانه‌ها زبان‌زد است.

 

وی افزود: خبرگزاری ایسنا در امر خبررسانی هیچ نیازی به محافظه‌کاری در انعکاس اخبار ندارد، ولی متاسفانه در این بین رسانه‌هایی هستند که متناسب با عملکرد مسئولان رفتار می‌کنند اما باید درباره خبرگزاری ایسنا گفت که چنین رویه‌ای در این رسانه مشاهده نمی‌شود.

 

خالقی تصریح کرد: در استان شاهد فعالیت بسیاری از رسانه‌ها و خبرنگاران هستیم که امیدواریم روزی فرا برسد تا خبرنگاران به سمت حرفه‌ای شدن حرکت کنند و شاهد حضور خبرنگاران متخصص در عرصه‌های مختلف باشیم.

 

فرماندار شهرستان سلطانیه یادآور شد: خبرنگاران به عنوان چشمان بینای جامعه محسوب و هر یک کارشناسان حاذق در عرصه‌‌های مختلف هستند و نقش خود را به‌عنوان بازوانی توانمند برای دستگاه‌های اجرایی ایفا می‌کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران رسالت بسیار مهمی دارند؛ چراکه رسانه‌ها و خبرنگاران مسائلی را رصد می‌کنند که شاید مسئولان و همگان کمتر به آن توجه داشته باشند.


انتهای پیام