• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-3788-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دبیر هیئت ووشو استان زنجان خبر داد:

شانس حضور سه ووشوکار زنجانی در رقابت‌های جهانی روسیه


دبیر هیئت ووشو استان زنجان گفت: سه ورزشکار زنجانی در بخش ساندا شانس حضور در رقابت‌های جهانی ووشو را دارند.

 

غفار امانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه بعد از اتمام مرحله انتخابی اردوی تیم‌ملی ووشو بزرگسالان ایران در دو بخش بانوان و آقایان، شش وزن بانوان و 9 وزن آقایان در اردو حضور دارند، افزود: از بین 15 ورزشکار حاضر در اردو، سه ورزشکار زنجانی در بخش آقایان حضور دارند که بی‌تردید می‌توان برای هر سه ورزشکار شانس حضور در رقابت‌های جهانی را متصور شد.

 

وی در خصوص ورزشکاران زنجانی حاضر در اردوی، تصریح کرد: در وزن منهای 56 کیلوگرم مهدی محمدی، در وزن منهای 60 کیلوگرم علی بختیاری در وزن منهای 70 کیلوگرم محسن محمدسیفی جزو ورزشکاران زنجانی حاضر در اردوی تیم‌ملی ووشو بزرگسالان ایران هستند که خود را برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های جهانی ووشو که قرار است به میزبانی روسیه برگزار شود، آماده می‌کنند.

 

این فعال ورزشی از مصدومین مهدی محمدی خبر داد و با اشاره به اینکه حضور این ورزشکار زنجانی در رقابت‌های جهانی روسیه به دلیل آسیب‌دیدگی در هاله‌ای از ابهام است، اظهار کرد: با توجه به اینکه سهمیه ایران برای حضور در این رقابت‌ها در بخش ساندا 5 سانداکار است، به همین خاطر و با توجه به عملکرد موفق ورزشکاران زنجانی، پیش‌بینی می‌کنیم در صورت رفع آسیب‌دیدگی محمدی، حضور سه ووشوکار زنجانی در این آوردگاه جهانی دور از ذهن نباشد.

 

به گزارش ایسنا، علاوه بر این سه ورزشکار زنجانی، فرود ظفری به همراه یوسف صبری، سعید سالمی، معین تقوی، میلاد عارفی‌مقام، حمیدرضا قلی‌پور، زهرا بساطی، الهه منصوریان، صدیقه دریایی، شهربانو منصوریان، مریم هاشمی و فریناز نذیری در این اردو حضور دارند. رقابت‌های قهرمانی جهان، اوایل مهرماه به میزبانی شهر «کاران» روسیه برگزار خواهد شد و تیم ایران سهمیه اعزام پنج سانداکار مرد و سه سانداکار زن به این رویداد را دارد.


انتهای پیام