• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-17914-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

توزیع کتب درسی دانش‌آموزان در کتاب‌فروشی‌های زنجان


رئیس اتحادیه کتاب و لوازم‌التحریرفروشان زنجان گفت: توزیع کتب درسی دانش‌آموزان از 15 شهریورماه در زنجان، هم‌زمان با سراسر کشور آغاز شده است.

 

فریدون رستم‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: کار تحویل و توزیع کتاب بین کتاب‌فروشی‌های سطح شهر زنجان با توجه به موقعیت مکانی، سوابق فروش و دسترسی دانش‌آموزان انجام شده است و امسال مقرر شد توزیع مراکز فروش متوازن باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: 65 کتاب‌فروشی در شهر زنجان، کار توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان را بر عهده دارند و کتب مورد نیاز دانش‌آموزان را در اختیار آنان قرار می‌دهند و خوشبختانه امسال کتب مورد نیاز دانش‌آموزان به‌طور کامل تحویل خانواده‌ها داده خواهد شد و تا چند روز آینده نیز کتاب پایه یازدهم توزیع می‌شود.

 

رستم‌خانی در ادامه با بیان اینکه تغییر قیمت‌ها در بازار کتاب و لوازم‌التحریر هنوز مشاهده نشده است، گفت: امسال نیز قیمت مصوب 144 قلم کالا به واحدهای صنفی تحت نظر اتحادیه اعلام شده است.

 

این فعال صنفی با اشاره به اینکه مردم باید در خرید لوازم‌التحریر مورد نیاز خود دقت کنند، گفت: قیمت لوازم‌التحریر در واحدهای دارای پروانه کسب بر روی اجناس زده شده و از طرفی این اتحادیه ملزم کرده است صاحبان کتاب‌فروشی و لوازم‌التحریرفروشان قیمت 144 قلم جنس پرمصرف را با جزئیات بر روی شیشه واحدهای معتبر بچسبانند که مردم می‌توانند قیمت‌های موجود را با قیمت اتحادیه تطبیق دهند.


انتهای پیام