• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-20714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

ممنوعیت پیش‌فروش اینترنتی بلیت اتوبوس و سرویس دربستی در ایام اربعین


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: پیش‌فروش اینترنتی بلیت اتوبوس و سرویس دربستی در ایام اربعین ممنوع است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ایرج دست‌نشان صبح امروز در جمع خبرنگاران افزود: انجام هرگونه پیش‌فروش اینترنتی بلیت اتوبوس و سرویس دربستی در ایام اربعین ممنوع است و تخلف محسوب می‌شود.

 

وی با تأکید بر اینکه در ایام اربعین باید هرگونه سرویس غیرضروری حذف شود، اظهار کرد: در ایام اربعین اولویت اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با زائران است و ناوگان حمل و نقل جاده‌ای باید در این ایام از سرویس‌های دربستی اجتناب کند.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به حضور پررنگ مدیران فنی در این ایام، خاطرنشان کرد: مدیران فنی شرکت‌های مسافربری باید در این ایام حضوری مستمر داشته باشند و بررسی مدارک از جمله معاینه فنی، کارت سلامت، تمدید دفترچه و کارت هوشمند باید در اولویت قرار گیرد.

 

وی، از فعالیت شبانه‌روزی همه مجتمع‌های خدماتی رفاهی و راهدارخانه‌های استان در مسیر تردد زائران حسینی خبر داد و افزود: زائران می‌توانند در صورت نیاز و اضطرار از فضاها و امکانات مجتمع‌ها و راهدارخانه‌ها استفاده کنند.

 

این مسئول همچنین از نصب علائم ترافیکی، ایمنی و تجهیزات لازم در راه‌های استان طی ایام اربعین خبر داد و گفت:  اقدامات حمایتی شامل سوخت‌رسانی به ناوگان‌ حمل و نقل جاده‌ای به جهت انتقال و جابه‌جایی زائران به مرز مهران ارائه می‌شود.

 

دست‌نشان با اشاره به اینکه در ایام اربعین حسینی پارسال بیش از 11 هزار زائز توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان جابه‌جا شدند، تاکید کرد: شهروندان برای سفرهای خود در این ایام ازقبل برنامه‌ریزی کرده و با توجه به مقصد از سایر وسایل نقلیه عمومی مانند سواری کرایه و قطار استفاده کنند.


انتهای پیام