• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-21114-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

برگزاری فراخوان «نماز و فضای مجازی» در زنجان

رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان گفت: ستاد اقامه نماز در راستای برگزاری بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» و به منظور جريان‌سازی و نهضت توليد محتواهای متنوع در زمینه نماز و سپس توزیع در بین مخاطبان برگزار می‌کند.

 

سعید ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: فضای مجازی فرصتی است کم‌نظیر که می‌تواند محتوای مورد نیاز فرهنگی را در قالب‌های متنوع، جذاب و زیبا بر اساس ذائقه مخاطب در سر‌ترین زمان ممکن به میلیون‌ها مخاطب در سراسر جهان منتقل کند.

 

وی افزود: ستاد اقامه نماز در راستای برگزاری بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» و به منظور جريان‌سازی و نهضت توليد محتواهای متنوع در زمینه نماز و سپس توزیع در بین مخاطبان برگزار می‌کند.

ناصری تصریح کرد: در همین راستا از علاقه‌مندان به‌خصوص نخبگان و متخصصان فضای مجازی دعوت به عمل می‌شود تا در این فراخوان شرکت کرده تا قدمی در جهت رشد و توسعه اقامه نماز در جامعه برداشته شود.

وی در ادامه به اهداف جشنواره اشاره کرد و گفت: شناسایی، سازماندهی، تشویق و ترغیب فعالان فضای مجازی در زمینه ترویج نماز، تولید و نشر محتواهای فاخر نمازی در فضای مجازی،ایجاد بانک ایده و تجربه‌های موفق در زمینه تولید و توزیع محتواهای نماز در فضای مجازی از اجمله اهداف این فراخوان محسوب می‌شود.

 

این مسئول افزود: مخاطبان این فراخوان اقشار مختلف جامعه از جمله فعالان فضای مجازی، نخبگان، حوزویان و دانشگاهیان، صاحب‌نظران و متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و تولید و نشر محتوای دیجیتال می‌شود.

ناصری به محورها و موضوعات فراخوان «نماز و فضای مجازی» اشاره کرد و گفت: تولید محتوای نمازی برگرفته از آیات و روایات، آثار نمایشی (پویانمایی، موشن گرافیک، رئال، گیف)، طرح‌های گرافیکی (تابلو مقاله، پوستر، اینفوگرافیک)، پادکست‌های صوتی، استیکرهای نمازی، بازی و سرگرمی، فرهنگی و آموزشی نرم تولید نرم‌افزارهای تلفن همراه و رایانه‌ای، چند رسانه‌ای، توزیع و نشر محتواهای نمازی، شبکه‌سازی موضوع نماز در شبکه‌های اجتماعی در بین اشخاص حقیقی و حقوقی (وبگاه‌ها و نرم‌افزارهای تعاملی تلفن همراه، نشر محتواهای نمازی از طریق ساخت وب سایت‌های تخصصی نماز ایجاد کانال‌ها و گروه‌های تخصصی نماز در نرم‌افزارهای پیام‌رسان تلفن همراه، اشتراک‌گذاری و باز نشر محتوای نمازی در وبگاه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تحت وب و نرم‌افزارهای تعاملی تلفن همراه، ایده‌ها و تجربه‌های موفق نمازی اشاره کرد.


انتهای پیام