• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-2088-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استقبال از ورزشکار زنجانی عضو تیم‌ملی بسکتبال بانوان


دختر شایسته زنجانی و عضو تیم‌ملی بسکتبال زیر 16 سال ایران مورد استقبال جمعی از مسئولان ورزشی استان قرار گرفت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، زینب غفاری ملی‌پوش زنجانی اعزامی به رقابت‌های بسکتبال زیر 16 سال قهرمانی آسیا، امروز در محل مجموعه ورزشی انقلاب زنجان مورد استقبال جمعی از مسئولان ورزشی استان قرار گرفت.

 

رئیس هیئت بسکتبال استان زنجان در حاشیه این مراسم با اشاره به عملکرد موفق این ورزشکار در رقابت‌های آسیایی، گفت: خوشبختانه زینب غفاری توانست با شایستگی در این رقابت‌ها حضور یافته و عملکرد قابل قبولی را به همراه تیم‌ملی زیر 16 سال دختران ایران به نمایش بگذارد.

 

ناصر فغفوری با یادآوری اینکه این ورزشکار شایسته زنجانی یکی از مهره‌های کلیدی و تاثیرگذار تیم‌ملی بسکتبال زیر 16 سال دختران ایراان در رقابت‌های آسیایی بود، افزود: تیم دختران زیر 16 سال ایران بعد از 38 سال توانست نخستین حضور بین‌المللی خود را که در ترکیبش از وجود یک ملی‌پوش زنجانی سود می‌برد، تجربه کند.

 

وی با یادآوری اینکه ملی‌پوشان بسکتبال زیر 16 سال کشورمان در نخستین رقابت بین‌المللی در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرده و عنوان چهارمی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند، اظهار کرد: تیم ایران در دیدار رده‌بندی مسابقات دسته دوم قهرمانی دختران آسیا با نتیجه 61 بر 47 مقابل قزاقستان مغلوب شد و به عنوان چهارم رسید.

 

فغفوری با تاکید بر اینکه اهتمام به رده‌های سنی پایه یکی از ملزومات توسعه ورزش به‌شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: امیدواریم این روند در بسکتبال زنجان تداوم داشته و بتوانیم در آینده‌ای نه چندان دور شاهد ارتقای جایگاه بسکتبال زنجان در سطح کشور به واسطه موفقیت‌های این‌چنینی که امروز توسط زینب غفاری در قالب تیم‌ملی به دست آمد، باشیم.


انتهای پیام