• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-2288-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

«علی مقدم» سکان‌دار مادر ورزش‌ها در زنجان شد


با برگزاری مجمع انتخابات هیئت دو و میدانی استان زنجان، «علی مقدم» با کسب حداکثر آرا به‌عنوان رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان انتخاب شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت دو و میدانی استان زنجان ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون دو و میدانی و مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

 

هیئت دو و میدانی استان زنجان که چند ماهی بود به صورت سرپرستی اداره می‌شد، امروز با تشکیل مجمع انتخابات و رقابت دو کاندیدای حاضر در این مجمع از بلاتکلیفی درآمد تا مادر ورزش‌ها در استان زنجان صاحب سکان‌دار شود.

 

علی مقدم و فضائل تقی‌لو دو کاندیدای تصدی ریاست هیئت دو و میدانی استان زنجان بودند که در پایان مراسم رأی‌گیری، علی مقام که پیش از به‌عنوان سرپرست این هیئت فعالیت می‌کرد، با کسب 12 رأی به‌عنوان رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان انتخاب شد و فضائل تقی‌لو با کسب 5 رأی از رسیدن به این مهم بازماند.

 

به گزارش ایسنا، پیش از برگزاری مجمع انتخابات هیئت دو و میدانی استان زنجان، محمد رستمی و مسعود ملکی به نفع فضائل تقی‌لو انصراف دادند و ابراهیم اطاعتی نیز با حضور نیافتن در این مجمع، کاندیداتوری وی به منزله انصراف تلقی شد.


انتهای پیام