• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-3885-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/پیام مشترک امام جمعه و استاندار زنجان/

آمادگی استان زنجان برای امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان به همراه استاندار زنجان در پیام مشترکی ضمن ابراز هم‌دردی با حادثه‌دیدگان زلزله مناطق غرب کشور، آمادگی کامل استان زنجان جهت ارائه کمک و امدادرسانی به مردم حادثه‌دیده و اعزام نیروهای امدادی در این مناطق را اعلام کردند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، آیت‌الله علی خاتمی و اسدالله درویش‌امیری در پیام مشترکی، آسیب دیدن جمعی از هم‌وطنان در حادثه زلزله شب گذشته در استان‌های غربی کشور به خصوص استان کرمانشاه را موجب تاسف دانسته و ضمن ابراز همدردی با حادثه‌دیدگان این مناطق، آمادگی کامل استان زنجان جهت امدادرسانی به مردم حادثه دیده و نیروهای امدادی در این مناطق را اعلام کردند.

 

در متن این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

وقوع زمین‌لرزه شب گذشته و جان باختن و آسیب دیدن شمار زیادی از هم‌وطنان عزیز در استان‌های غرب کشور به خصوص استان کرمانشاه بر اثر این حادثه غم‌بار، موجب تاسف و تاثر گردید.

 

ضمن عرض تسلیت و ابراز هم‌دردی با بازماندگان جان باختگان و تمامی آسیب‌دیدگان این واقعه دلخراش، برای عزیزان سفر کرده علو درجات و غفران الهی و برای بازماندگان و حادثه‌دیدگان، صبر جمیل و التیام و آرامش مسئلت می‌نماییم.

 

استان زنجان نیز آمادگی کامل خود را برای اعزام نیروهای امدادی و تخصصی و کمک‌رسانی به مناطق و استان‌های غرب کشور اعلام می‌دارد؛ امید است با همت و مجاهدت نیروهای پرتلاش امدادی و مدیریت بحران، از بروز خسارات بیشتر در این مناطق جلوگیری و با انجام اقدامات پیشگیرانه مناسب در سراسر کشور از ویرانی و خرابی‌های احتمالی در بروز چنین حوادثی جلوگیری شود.


انتهای پیام