• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-6391-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره خبر داد:

دستگیری سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره در خرم‌دره


فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره، از دستگیری سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سرهنگ عباس حسنی ظهر امروز در نشست خبری با بیان اینکه در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان خرم‌دره عوامل نیروی انتظامی این شهرستان موفق به دستگیری یک نفر سارق شدند، اظهار کرد: این سارق در حدود دو ماه گذشته اقدام به سرقت هشت فقره ساختمان نیمه کاره کرده بود که با اقدامات انجام شده انواع مسروقه از منزل این سارق کشف و ضبط شد.

 

این مسئول میزان ریالی کالاهای مکشوفه را نیز ۳۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و یادآور شد: با شناسایی مال باخته‌ها اموال مسروقه به دست صاحبان خود رسید.

 

وی با بیان اینکه در امتداد این طرح همچنین تعداد ۱۹ نفر در حوزه جرایم موادمخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند، اظهار کرد: حدود ۶ کیلوگرم نیز مواد مخدر در این طرح کشف و ضبط شد.

 

حسنی با تاکید بر اینکه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان خرم‌دره تداوم خواهد داشت، اظهار کرد: با اجرای این طرح با هر فردی که بخواهد امنیت شهرستان را به مخاطره بیاندازد مقابله خواهد شد.

 

فرماند انتظامی شهرستان خرم‌دره از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مجرمانه توسط برخی افراد سود جو و فرصت طلب، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.


انتهای پیام