• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-3787-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دو عکاس زنجانی منتخب جشنواره عکس ورزشی شمال‌غرب کشور شدند


سرپرست دفتر انجمن سینمای جوانان دفتر زنجان از حضور دو عکاس زنجانی در جشنواره عکس ورزشی اردبیل و شمال‌غرب کشور خبر داد و گفت: پویا بیات و مصطفی شاکری عکاسان زنجانی هستند که نامشان جزو منتخب این جشنواره به چشم می‌خورد.


لیلا بیگلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با برگزاری دومین جشنواره عکس ورزشی اردبیل و شمال‌غرب کشور نام عکاسان زنجانی پویا بیات، با چهار اثر و مصطفی شاکری با یک اثر به چشم می‌خورد.


وی افزود: بر اساس اعلام هیئت داوران این جشنواره، 648 اثر از 82 عکاس به دبیر خانه ارسال شده است که طبق رای هیئت داوران ٣١ اثر به مرحله نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند.


بیگلی تصریح کرد: بیست و دومین جشنواره عکس ورزشی شمالغرب با حضور استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، زنجان، کردستان، و گیلان از 25 مهرماه سال‌جاری شروع و در 25 آبانماه به پایان می‌رسید و آثار منتخبین در قالب نمایشگاه ارائه خواهد شد.


وی خاطرنشان کرد: استان زنجان از هنرمندان عکاس خوبی برخوردار است که همواره آثارشان جز منتخبین جشنواره‌های داخلی و خارجی است و همواره شاهد ورود علاقمندان هنر عکاسی بصورت آماتور و حرفه‌ای به انجمن هستیم که برای متقاضیان دوره‌های مختلف برگزار می‌شود.


انتهای پیام