• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-3791-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

پویایی اقتصاد طارم با بهره‌برداری از محور ارتباطی کلور - درام


فرماندار شهرستان طارم گفت: با بهره‌برداری از محور ارتباطی کلور - درام پیش‌بینی شده است بیش از 12 هزار خودرو در این محور تردد کند که این امر تاثیر چشم‌گیری بر اقتصاد شهرستان خواهد داشت.

 

علی باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با تاکید بر اینکه توسعه راه‌های ارتباطی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرستان طارم است، افزود: تامین آب مطمئن و جذب سرمایه‌گذار از دیگر اولویت‌های منطقه است که به صورت جدی دنبال می‌شود.

 

وی با بیان اینکه سه پروژه دارای ردیف ملی در شهرستان طارم در حال اجرا است، تصریح کرد: تلاش ‌می‌شود تا ارتباط شهرستان با شهرها و استان‌های مجاور را برقرار کرده و زمینه را برای توسعه بیش از پیش منطقه فراهم کنیم.

 

فرماندار شهرستان طارم، مهم‌ترین و اصلی‌ترین پروژه راه ارتباطی شهرستان را محور کلور - درام عنوان کرد و افزود: این محور با کاهش 80 کیلومتر مسافت، استان اردبیل را به پایتخت متصل خواهد کرد و مسیری گردشگری امنی نیز برای تردد خواهد بود.

 

این مسئول با بیان این مطلب که با بهره‌برداری از این پروژه پیش‌بینی می‌شود بیش از 12 هزار خودرو هر هفته در این محور تردد کنند، اظهار کرد: بهره‌برداری از این پروژه همچنین تاثیر چشم‌گیری بر اقتصاد شهرستان خواهد داشت، لذا باید اهتمام لازم در زمینه اتمام آن وجود داشته باشد.

 

فرماندار شهرستان طارم در ادامه به راه ارتباطی طارم به ماسوله نیز اشاره کرد و افزود: هم‌اکنون 10 کیلومتر از این راه آسفالت و 3 کیلومتر آن نیز تا پایان سال آسفالت خواهد شد.

 

باقری یادآور شد: برای اتصال طارم به محور ماسوله – ماجولان - خلخال 12 کیلومتر باقی مانده است که عملیات خاک‌برداری و بهسازی آن در اسرع وقت آغاز و تا پایان سال آینده با آسفالت‌ریزی مسیر، این پروژه بهره‌برداری و ارتباط منطقه با شهر تاریخی ماسوله برقرار خواهد شد.


انتهای پیام