• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-23414-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

آموزش خلاقانه تعالیم قرآنی و آموزه‌های دینی


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: یکی از ضرورت‌های کنونی آشنا کردن کودکان و نوجوانان با تعالیم قرآنی و آموزه‌های دینی با روش‌های جذاب و خلاقانه است.

 

محمدنقی صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به فعالیت‌های علمی، هنری و ادبی کانون اظهار کرد: یکی از ضرورت‌های جامعه حاضر، آشنا کردن و شناساندن آموزه‌های دینی و تعالیم قرآنی به کودکان است که بهترین روش برای این کار آموزش کودکان به روش جذاب و خلاقانه است.

 

وی ادامه داد: در همین راستا و به منظور آموزش مفاهیم دینی از طریق خلاقانه به کودکان و نوجوانان انتظار می‌رود تا مسئولان و کارشناسان مراکز فرهنگی و هنری و مربیان کانون باید به این موضوع توجه داشته باشند و زمینه را در این خصوص برای فعالیت کودکان و نوجوانان در این بخش فراهم آورند.

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با تأکید بر استفاده بهینه از منابع و ظرفیت‌های موجود، گفت: کارشناسان باید به گونه‌ای مناسب عمل کرده و در جذب و پایدارسازی اعضا تلاش کنند.

 

وی به مسئولیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به‌عنوان مسئول کمیته کودک و نوجوان دهه‌فجر در استان اشاره و اظهار کرد: برنامه‌های متنوع و شاد برای کودکان و نوجوانان در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیش‌بینی شده است که اجرا خواهد شد.


انتهای پیام