• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-4188-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

پایان مدیریت 330 روزه علی جوان در ورزش زنجان؛

«علی خلیلی» مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان شد


«علی خلیلی» به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان منصوب شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عصر امروز مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار و «علی خلیلی» به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان معرفی شد.

 

بی‌شک، برگزاری این مراسم را باید یکی از سریع‌ترین مراسم تودیع و معارفه در کوتاه‌ترین زمان ممکن تلقی کرد که با حضور معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزیر ورزش و جوانان در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان و با حضور روسای هیئت‌های ورزشی و تنی چند از مسئولان از جمله معاون سیاسی امنیتی استاندار، فرماندار شهرستان زنجان، مدیرکل کمیته امداد استان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و ... برگزار شد.

 

«علی جوان» در روز چهارشنبه 27 بهمن‌ماه پارسال با حضور معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان منصوب شد و امروز بعد از گذشت 330 روز، کلید ورزش و جوانان استان از وی گرفته و تحویل علی خلیلی شد تا شاهد یکی از کوتاه‌ترین مدیریت‌های استان که کمتر از یک سال بود، باشیم.

 

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان زنجان در این مراسم از سیاه‌نمایی‌ها گله کرد و گفت: بی‌شک اگر کاستی‌هایی در این مدت رخ داده را قبول دارم اما متاسفانه سیاه‌نمایی‌هایی صورت گرفت که باعث شد تا همه اتفاقات، وارونه جلوه دهد.

 

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان زنجان نیز از استعدادیابی، توسعه قهرمان‌پروری، توجه ویژه به ورزش بانوان به همراه پیگیری مسائل عمرانی، زیرساخت‌ها و توسعه اماکن به‌عنوان رویکردهای اصلی حوزه ورزش و جوانان استان دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با تعامل همه روسای هیئت‌های ورزشی بتوانیم ورزش استان را به سمت رشد و تعالی پیش ببریم.


انتهای پیام