• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-4688-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/هفته چهارم دور برگشت لیگ دسته دو بسکتبال/

صعود بسکتبال زنجان به مرحله دوم لیگ با برد میلی‌متری


نماینده بسکتبال زنجان با برد میلی‌متری در برابر میزبانی خود، جواز حضور در مرحله بعدی این رقابت‌ها را کسب کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هفته چهارم از سری رقابت‌های لیگ دسته دو بسکتبال باشگاه‌های کشور با برگزاری چند دیدار در شهرهای مختلف دنبال شد که در یکی از این دیدارها تیم زنجان در خانه حریف به مصاف تیم خلیج‌فارس قم رفت تا بتواند با کسب امتیازات لازم در این دیدار که کم‌کم به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود، جواز حضور در مرحله بعدی را به دست آورد.

 

در این دیدار که به میزبانی سالن رضائیان قم برگزار شد، نماینده بسکتبال زنجان از همان ابتدا بازی برتر خود را به رخ حریف کشید و توانست اختلاف نتیجه را افزایش دهد. این دیدار با اشتباهات فاحش داوری به تساوی رسید ولی بازیکنان زنجان علی‌رغم این اشتباهات، دوباره از حریف خود پیش افتادند، ولی بازهم با سوت‌های اشتباه داوران، اختلاف بازی کم شد.

 

در ادامه این دیدار، با وجود این شرایط در پایان تیم زنجان توانست با نتیجه نزدیک 68 بر 66 میزبان خود را شکست داده و با توجه به نتیجه بازی رعد پدافند هوایی آبادان و قزوین در هفته آینده، صعود خود به مرحله بعدی این رقابت‌ها را قطعی کند.

 

تیم بسکتبال زنجان در دور رفت این رقابت‌ها در برابر تیم‌های قزوین، خلیج‌فارس قم و اسدآباد به برتری رسید و تنها باخت این تیم مقابل نماینده آبادان رقم خورد. در دور برگشت نیز نماینده بسکتبال زنجان از سد تیم‌های رعد پدافند هوایی آبادان و خلیج‌فارس قم گذشت و در برابر نماینده قزوین تن به شکست داد تا در پایان هفته نهم این رقابت‌ها موفق به کسب 5 برد شده و 2 باخت را نیز متحمل شد.

 

به گزارش ایسنا، نماینده بسکتبال زنجان برای تعیین سرگروهی، 29 دی‌ماه میزبان تیم اسدآباد خواهد بود.


انتهای پیام