• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4487-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تاکید کرد:

ترویج فرهنگ ایثار، مهم‌ترین راهکار مقابله با هجمه دشمنان


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تاکید کرد: در برهه کنونی، مهم‌ترین راهکار برای مقابله با هجمه‌های دشمنان، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرتضی صفری در جمع تعدادی از برنامه‌سازان حوزه ایثار و شهادت با تاکید بر اینکه امروز جامعه ما نیاز به تولید برنامه‌های فاخر در حوزه ایثار و شهادت است، افزود: این اهمیت از آنجا تشأت می‌گیرد که یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با هجمه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

 

وی با تاکید بر لزوم تولید کارهای فاخر هنری برای ترویج این فرهنگ ناب و انتقال ارزش‌های دفاع‌مقدس در جامعه، اظهار کرد: قوام و پایداری انقلاب اسلامی در گروی تبیین فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز به‌ویژه جوانان و نوجوانان است و باید برای این قشر از جامعه برنامه‌های جذاب داشته باشیم.

 

این مسئول، امنیت کنونی کشور را مدیون ایثارگری‌های مدافعان حرم دانست و از تولید مستندهای فاخر برای سه شهید مدافع حرم استان در سال آینده در تجلیل از این رشادت‌ها خبر داد و یادآور شد: برنامه «پلاک»، سه هزار شهید استان زنجان را در قالب شرح زندگی و وصیت‌نامه شهدای استان معرفی می‌کند و هم‌اکنون این برنامه الگویی موفق از برنامه‌سازی در حوزه ایثار و شهادت برای سایر استان‌ها شده است.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز در ادامه این مراسم با تشریح برنامه‌های روز بزرگداشت شهید در استان، از صدا و سیمای مرکز زنجان به خاطر پوشش شایسته برنامه‌های حوزه ایثار و شهادت قدردانی کرد.

 

علی کاظمی با تاکید بر لزوم برجسته‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، از تهیه و تدوین وصیت‌نامه‌های شهدای استان در 8 جلد خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاه‌های خود در رابطه با ترویج فرهگ ایثار و شهادت در جامعه پرداختند. همچنین به مناسبت روز شهید، تعدادی از برنامه‌سازان فعال صدا و سیمای مرکز زنجان در حوزه ایثار و شهادت توسط مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تجلیل شدند.


انتهای پیام