• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4687-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نماینده عالی دولت در استان زنجان:

رویکرد دولت، بهره‌گیری از قابلیت‌های زنان در پست‌های مدیریتی است


نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: زنان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و رویکرد دولت بهره‌گیری از قابلیت‌های زنان در پست‌های مدیریتی است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، اظهار کرد: هنر نزد ایرانیان سابقه چندهزار ساله دارد و با وجود آن‌که حراست از آن کار سختی است، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید از این سابقه حفاظت کند؛ همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید از سنت اصیل موسیقی ایران حراست کند و با همه بدبینی‌هایی که گاهی احساس می‌شود که در حوزه موسیقی وجود دارد، همه می‌دانیم که موسیقی، چندهزار سال است که در جوهره وجود جامعه ایرانی رخنه کرده و از جامعه حذف نشدنی است.

 

استاندار زنجان با تاکید بر این‌که فضای فعالیت در حوزه موسیقی باید به درستی مدیریت شود، ادامه داد: در واقع موسیقی ایرانی فرصتی است که جامعه بتواند سرگرمی‌های مشروع، همراه با رعایت موازین اخلاقی داشته باشد. این در حالی است که اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تاکنون ماموریت‌های خود را به درستی و زیبایی به سرانجام رسانده است و در همه این ماموریت‌ها، رنگ و بوی اعتقادی و مذهبی محسوس است.

 

وی افزود: جشنواره شکوه شکیبایی که مربوط به آخرین سفیر کربلا بود به زیبایی در زنجان برگزار شد ولی خیلی غریبانه بود. البته بخشی از جامعه با استقبال کم‌نظیر حضور یافتند اما متاسفانه بخشی به نوعی رفتار کردند که این ماموریت دینی غریبانه برگزار شد.

 

درویش‌امیری در ادامه، با تاکید بر این‌که فضای استان زنجان برای مدیریت بسیار مطلوب است، خاطرنشان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند همه سلایق فرهنگی را به درستی هدایت و مدیریت کند. فضای زنجان نیز فضای خدمت است و علی‌رغم همه فشارهای کاری انسان خسته نمی‌شود. همچنین با وجود برخی شایعه‌پراکنی‌ها، تا پایان کار دولت در سمت استاندار زنجان باقی خواهم ماند.


انتهای پیام