• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-2685-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک اندیشکده یقین:

عدالت، لازمه تداوم امید در جامعه است


رئیس مرکز مطالعات استراتژیک اندیشکده یقین گفت: بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری عدالت لازمه تداوم امید در جامعه است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان حسن عباسی در جمع مردم خرم‌دره با تاکید بر ضرورت گسترش عدل و عدالت در جامعه، اظهار کرد: همه زحمتی که انبیا کشیدند برای اقامه قسط و نفی ظلم در جامعه بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه تاکید انبیا بر این بود که مردم برای اقامه قسط قیام کنند، تصریح کرد: مردم ما قیام به قسط می‌کنند اما خواص ما قائم به قسط نیستند.

 

عباسی با اشاره به اینکه در زمان حضرت علی (ع) سه گروه ناکسین، مارقین و قاسطین روبه‌روی ایشان بودند، اظهار کرد: در برهه فعلی نیز این سه گروه در درون حکومت روبه‌روی مقام معظم رهبری قرار دارند که بیشترین ضریه را به اسلام می‌زنند و سپس به عوام فریبی روی می‌آورند.

 

وی با اشاره به اینکه با دقت در فضای مجازی می‌توان دریافت کشور امروز در یک ناامیدی از سوی برخی از مباحث جنایی به سر می‌برد، تصریح کرد: امید به سازندگی، توسعه سیاسی، مهروزی و مطالبه عدالت و رسیدگی به محرومین و امید به حل مشکلات با دشمن موج امیدی هستند که جامعه ما طی کرده است.

 

عباسی تاکید کرد: امید از دوره قبل از دفاع‌مقدس تاکنون چهار بار فراز و فرود داشته است و اکنون نیز چهارمین موج امید در جامعه به نا امیدی می‌انجامد و سئوال در جامعه این است که چه چیزی در مردم ایجاد امید می‌کند.


انتهای پیام