• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-4488-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

حضور بانوی زنجانی در اردوی تیم‌ملی تیراندازی با کمان


دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان زنجان گفت: تیم‌ملی تیراندازی با کمان کشورمان سال آینده عازم مسابقات مرحله دوم کاپ آسیایی در فیلیپین خواهند شد و پریسا براتچی نماینده استان در ترکیب تیم‌ملی حضور خواهد داشت.

 

غلامرضا شربیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در حال حاضر از استان زنجان پریسا براتچی تنها نماینده استان زنجان در اردوی آمادگی تیم ملی حضور دارد.

 

وی افزود: حضور در مسابقات کاپ آسیایی تایلند در اسفندماه پیش روی تیم‌ملی تیراندازی با کمان کشور قرار داشت که باتوجه به صلاحدید فدراسیون تیراندازی با کمان، تیم ملی کشومان در این دوره از رقابت‌ها حضور نیافت.

 

شربیانی تصریح کرد: براتچی بانوی ملی‌پوش زنجانی طی برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در اهواز توانست با ثبت رکود مناسب در ترکیب اردوی تیم ملی حضور یابد، این ملی پوش امسال موفق به کسب نخستین مدال برون‌مرزی ایران در رشته تیراندازی با کمان شده بود که یکی از افتخارات قابل توجه برای استان محسوب می‌رود.

 

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان زنجان یادآور شد: سال آینده تیم‌ملی تیراندازی با کمان ایران در مسابقات مرحله دوم کاپ آسیایی که در فیلیپین برگزار خواهد شد حضور خواهد یافت و پریسا براتچی ملی‌پوش زنجانی نیز در ترکیب تیم‌ملی ایران قرار دارد.

 

شربیانی افزود: براتچی یکی از نفرات ثابت در اردوی تیم‌ملی تیراندازی با کمان کشورمان در اعزام به مسابقات بازی‌های آسیایی خواهد بود که زمان برگزاری مسابقات انتخابی اعلام نشده است.

 

وی خاطرنشان کرد: مائده برجی دیگر بانوی زنجانی است که چندی پیش مقام دومی مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی کشور در ۱۸ متر کامپوند داخل سالن را که در استان همدان برگزار شد کسب کرده است.


انتهای پیام