• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 971-4891-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

راه‌اندازی اولین مرکز خرید گندم و دانه‌های روغنی در خرم‌دره


مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: اولین مرکز خرید گندم و دانه‌های روغنی در خرم‌دره راه‌اندازی می‌شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد ایزدی شامگاه دیروز در اولین جلسه شهرستانی خرید تضمینی گندم و دانه‌های روغنی که به میزبانی خرم‌دره برگزار شد، اظهار کرد: برای موفقیت در زمینه خرید مطلوب گندم از کشاورزان کمک دستگاه‌های ذی‌ربط یک امر ضروری است .

 

وی با اشاره به اینکه طبق مقررات در هر مرکز خرید گندم باید یک عامل تشخیص و یک ذی‌حساب وجود داشته باشد، بیان کرد: عامل تشخیص باید کارمند حقوق‌بگیر دولت و عامل ذی‌حساب نیز کارمند رسمی دولت باشد .

 

این مسئول با تاکید بر اینکه قوانین و مقرارت در هنگام خرید گندم باید حتما رعایت شود، تصریح کرد: اولین گام برای خرید گندم معرفی به موقع عامل تشخیص و ذی‌حساب است، زیرا عدم حضور آنها در هنگام خرید موجب توقف خرید در مرکز می‌شود .

 

وی با اشاره به اینکه امسال اولین مرکز خرید گندم و دانه‌های روغتی در خرم‌دره راه‌اندازی می‌شود، تصریح کرد: علی‌رغم اینکه کشت و صنعت شهرستان خرم‌دره یکی از بزرگترین مراکز تولید کلزا استان است اما تاکنون در این شهرستان  مرکز خرید مستقیم ایجاد نشده است.


ایزدی با تاکید بر ضرورت توجه به کیفیت گندم هنگام خرید، اظهار کرد: باید تلاش شود هم نوع خرید و هم کیفیت گندم در زمان خرید از کشاورزان مورد توجه جدی قرار گیرد .

 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با تاکید بر اینکه از آنجایی که که پاسخ‌گوی کیفیت نان استان گندم خروجی هستیم کیفیت گندم امسال برای ما مهم است، عنوان کرد: گندم با کیفیت پخت نان باکیفیت و مورد پسند مردم را به دنبال دارد .

 

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار نان در سلامتی مردم، اظهار کرد: اگر در خرید گندم دقت نشود و گندم سست و سن زده تحویل نانوایی‌هایی شود آنها به ناچار برای سفت شدن خمیر به آن نمک اضافه خواهند کرد که این امر تهدید جدی برای سلامت مردم است .


انتهای پیام